Internet

Witam jestem posiadaczem laptopa który ma karte sieciową o nazwie Atheros Ar5008x Wireless Network Adapter i modem o nazwie Motorola SM56 Speaker Phone Modem i mam stacjonarnego kompa który posiada internet radiowy i chciał bym sobie podzielic internet tak zebym miał tez na laptowie tylko niewiem co mam zrobic i jaki zakupic mam sprzęt najlepiej żebym internet na laptowie miał jak podłącze pamięc flash usb 2.0 Bardzo bym prosił jakie bym miał zrobic krokie zeby to mnie wynioło tanio tak do 150 zł… Dziekuję ze odpowiedz i pozdrawiam ;]

kamilek15_92 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Zwróć też uwagę na interpunkcję.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Jak masz WiFi to kup sobie router z WiFi, jeśli nie kup tańszy bez tego, powinno ci się udać do tej ceny. Do tego potrzebujesz jeszcze dwa patchcordy (jeden jest na pewno w zestawie z routerem). W routerze konfigurujesz ustawienia netu (i mac adress jeśli trzeba) podpinasz kabelki i chula.