Internet

(M A R E K P) #1

mam takiepytanko chcial bym podłaczyc w domu internet ale nie wiem skad wziac z tpsa czy z kablowki.

skad mi radzicie?? albo jakie sa plusy lub minusy chodzi mi to ten nejtenszy abonament

(Monczkin) #2

to zależy jaka jest oferta kablówki

(Loveall) #3

ja mam neostrade 128 narazie nie narzekam. Tylko z neostradą jest tak że trzeba dobrze zainstalować i używać autoconecta bo inaczej to kiszka. Ogólnie z neostrady 128 można kozystać spokojnie dzisiaj włąśnie podpisałem umowę na kolejny rok.

(pysiu) #4

patrząc na limity to wolal bym kablówke niz neo ale zawsze to wchodzi cena za jaką oferuja dane prędkości :slight_smile:

(m89) #5

jaka cena kablówki i za jaką przepustowość ?? ale Neostrade odradzam właśnie ze względu na limity jeśli masz możliwość to podpisz umowę z Netią nie ma limitów i jest tańsza od Neo(a prędkość ta sama) a w Neo masz niestety różne niespodzianki a jeśli chodzi o kablówkę to to nie widzę żadnych przeciwskazań , chyba jedynym mogłaby się okazać cena

(NUKEM) #6

A ja kablówkę odradzam, marna jakość ! Pograć się w necie prawie nie da.

Faktem jest że limitów nie ma i jest dość tania, ale... ja miałem i zrezygnowałem bo to była porażka. Teraz mam Neo 1024 i mi się podoba !

(Monczkin) #7

poczekajmy na wypowiedź autora i podanie parametrów kablówki, inaczej możemy sobie bez sensu pisać do rana. Kablówka kablówce nie równa :?

(Harry666) #8

neo_not_for_idiots.png

tyle na ten temat :smiley:

(system) #9

Odsyłam do mojej wypowiedzi w innym temacie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 566#227566

(boczi) #10

Wszystko zależy, jaka to kablówka, jaką ma ofertę. Nie uogólniajmy.

:x

(Beber Cerveza) #11

ja popieram neta z kablowki...zadnych limitow...zadnych przerw...bledow....nieudanych polaczen....zalezy jeszcze jaki pakiet chcesz wybrac! !!

(Lolyt Xd) #12

Ja odradzam kablówke bo jak sygnał się urwie to urwie się też internet. Moja koleżnka nie miała neta z kablówki przez 1 mc. A w Neo masz wsyzstko dobrze, a jeśli będziesz dużo ściągał przekraczając limit 7 Gb na mc (albo 6) to weż co innego....