Internet

mam takiepytanko chcial bym podłaczyc w domu internet ale nie wiem skad wziac z tpsa czy z kablowki.

skad mi radzicie?? albo jakie sa plusy lub minusy chodzi mi to ten nejtenszy abonament

to zależy jaka jest oferta kablówki

ja mam neostrade 128 narazie nie narzekam. Tylko z neostradą jest tak że trzeba dobrze zainstalować i używać autoconecta bo inaczej to kiszka. Ogólnie z neostrady 128 można kozystać spokojnie dzisiaj włąśnie podpisałem umowę na kolejny rok.

patrząc na limity to wolal bym kablówke niz neo ale zawsze to wchodzi cena za jaką oferuja dane prędkości :slight_smile:

jaka cena kablówki i za jaką przepustowość ?? ale Neostrade odradzam właśnie ze względu na limity jeśli masz możliwość to podpisz umowę z Netią nie ma limitów i jest tańsza od Neo(a prędkość ta sama) a w Neo masz niestety różne niespodzianki a jeśli chodzi o kablówkę to to nie widzę żadnych przeciwskazań , chyba jedynym mogłaby się okazać cena

A ja kablówkę odradzam, marna jakość ! Pograć się w necie prawie nie da.

Faktem jest że limitów nie ma i jest dość tania, ale… ja miałem i zrezygnowałem bo to była porażka. Teraz mam Neo 1024 i mi się podoba !

poczekajmy na wypowiedź autora i podanie parametrów kablówki, inaczej możemy sobie bez sensu pisać do rana. Kablówka kablówce nie równa :?

neo_not_for_idiots.png

tyle na ten temat :smiley:

Odsyłam do mojej wypowiedzi w innym temacie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 566#227566

Wszystko zależy, jaka to kablówka, jaką ma ofertę. Nie uogólniajmy.

:x

ja popieram neta z kablowki…zadnych limitow…zadnych przerw…bledow…nieudanych polaczen…zalezy jeszcze jaki pakiet chcesz wybrac! !!

Ja odradzam kablówke bo jak sygnał się urwie to urwie się też internet. Moja koleżnka nie miała neta z kablówki przez 1 mc. A w Neo masz wsyzstko dobrze, a jeśli będziesz dużo ściągał przekraczając limit 7 Gb na mc (albo 6) to weż co innego…