Internet

witam.

1)mam internet od sasiada,nie pryey router tylko normalnie kabel pprzez okno.zawsze gdy mam wlaczony to swieci mi sie czerwona kontrolka z tylu w karcie sieciowej.sasiad wczoraj wyjechal na 5 tygodni.niby zostawil mi wlaczony internet ,kontrolka sie swieci,ale mruga tez zielona tak jak bym juz cos sciagal z neta a ja nie moge sie polaczyc.zdesperowany zrobilem format,zainstalowalem od nowa plytke dostawcy internetu.moze to cos pomoze wiem ze lacze dsl.klikam na polacz i nic.wczesniej tez to sie zdazalo .pomagalo wtedy zresetowaie tej skrzynki od neta.teraz nie mam jak tego zrobic.poszedlem na klatke i wylaczylem mu wszystkie korki od pradu ale tez to nic nie dalo,moze ktos ma jakis pomyslßß

2)druga sprawa.:kupilem dzis po raz drugi gre red alert 2 w tym samym sklepie co kiedys.ale poprzednia zostawilem w polsce.teraz po tym formacie niby sie zainstalowala ale nie chce ruszyc.sa u mnie dzieci na wakacje i nie moga sobie pograc.ale inne gry np ford racing 2 instaluje sie i dziala.tez nie mam pojecia o co tu chodzi.pomozcie prosze,specjalnie przyszedlem do kafejki napisac tego dlugiego posta

co do 2.

Czy Windows to XP ?

Jesli tak to wiem ze na C&C sa specjalne patche pod XP.

Np. do Tiberian Sun , nie wiem jak jest na Red Alert 2.

Mozna sprobowac rowniez tryb zgodnosci.

PPM > Wlasciowsci > Tryb Zgodnosci > i poprobowac z 2000 oraz 98 badz Me.

Tutaj:

:arrow: Patch 1.006

co do 2 to przed formatem chodzila mi ta gra.jest z tego samego sklepu nawet.zainstalowala sie ale jak klikne zeby grac to nic sie nie dzieje

Czy wyskakuje jakis komunikat ?

Polecam sprobowanie tryb zgodnosci oraz patch’a.

Rowniez czy sterwoniki oraz DirectX jest ten sam co wtedy ?

problem w tym ze xp mam po nimiecku i nie bardzo wiem gdzie jest ten tryb ygodnosci a direct instalowal sie z red alert.bo wgrywalem na czysty system

Prawoklik na pliku -> i właściwości -> i u góry zakładka zgodność

Dopasuj odpowiednio miejsca.

Patch jest do wersji angielskiej.

Nie wiedzialem ze posiadasz wersje niemieckia.

W takim razie poprawiam.

:arrow: patch 1.006de

Co do trybu zgodnosci.

Prawo myszki na skrocie na pulpicie > na samym dole wlasciowsci ( po ang. preferences , po niem nie wiem ) > potem ostatnia zakladka zgodnosc > pataszek w pierszym okineku i wybierasz