Internet

Potrzebuje porady, raczej specjalisty. W jednym w komputerów, z którego korzystam, jest zainstalowany Win’98. Nie działa poprawnie przeglądarka, to znaczy gdy załaduje się jakakolwiek strona, np WP, natychmiast obraz sie rozmazuje, nachodza na siebie poszczególne części składowe okna. Zupełnie natomiast bezproblemowo działa mi np to Forum. Efekt jest taki, jak przy nakładaniu się na siebie zdjęć, pojedyncze okienka np reklam, powodują, że przeglądarka jest zupełnie nieczytelna, ruch myszą, czym tym suwaczkiem :wink: rozmazuje obraz. Mam nadzieję, że czytelnie opisałam.

Komputer ma mała pamięć RAM - 32 MB. Czy to może być jedyny powód? Dlaczego więc poprawnie wyświetlane są strony forum?

Prosze o pomoc… o ile to możliwe.

Z poważaniem

vall :slight_smile:

jaka przeglądarka ? Może trzeba spróbować na innej przeglądarce ?

Co do 32 MB Ram to może być powód,sam Win 98 wymaga przynajmiej 16 MB,jeżeli przy pracy rzeżi dysk,to tak,oprócz systemu ładyje się Antywirusy,itp.

2 Żle zainstalowana Java,podmienione pliki,ale bardzo prawdopodobne,że to przez małą pamięć ram,same przeglądarki internetowe też mają wymagania

Korzystam z Explorera. Nie ładuje się poprawnie WP, Onet, Interia. Prawidłowo wyświetlam Fora.

Co mam zrobić?

Bo to, że anginę się leczy, to wiem, ale czym? :lol:

Proponuje dokupić przynajmniej 64mb ram chodzą takowe na allegro około 30zł lub nawet 128 mb za 50-60 zł , to nie wydatek a bedziesz miał zapas na kompie do uzywania aplikacji , gier i innych.

I proponowałbym zainstalowac Mozille jako przeglądarka

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=698

Tu link z Dobrychprogramów.pl do nowej wersji Mozilli.

Dużo lepsza od Internet Explorer -Polecam.

zobacz jak pójdzie na Operze czy Firefoxie 8)

przeinstaluj jave!!

albo zainstaluj najnowszą wersję…

Dziękuję. Notabene, pisałam z żeńskiemi końcówkami :slight_smile:

To tak jak z tym kavallowym Maradoną, kończy sie na “a”, a nie jest kobietą :slight_smile:

Spróbuję zabiegów przez Was polecanych. Komputer jest służbowy, więc nie będę w niego inwestować, raczej chciałam czerpać :wink: W związku z powyższym do gier służyć nie będzie.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc, zobaczymy na ile skuteczna. :slight_smile: