Internet

Ja zrobic tak żeby na kompie ni można było zobaczyc co byo oglądane w Internecie i na jakie strony było wchodzone. Jak zrobic to żeby nie było śladu???

wyczyść historię i tmp-sy

A jak usunąc te tmp-sy??? Bo historie to już wyczyściłem.

ściągnij i zainstaluj sobie ccleanera

link: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=88&id=1125

i możesz jeszcze zablokować możliwość backupowania systemu

No i jak ściągne i zainstaluje to co mam robic???

Złączono Posta : 27.08.2006 (Nie) 14:05

backupowania systemu??? a co to jest i jak to zrobic???

w ustawieniach cleanera, zakładce windows zafajkuj TMP, cookies, historia i historia autouzupełniania i przejdź do uruchom cleanera

backup czyli przywracanie systemu - wyłącz je

A jak korzystam z Opery to też kasuje wszystko??? Czy to jest tylko do Internet Explorer???

tak w operze tez kasujesz wszystko tylko masz to w zakladce programy

oki. wielkie dzięks. myśle że wszystko pójdzie dobrze i się wykasuje. naraska

wykasuj wszystko co Ci napisałem wyżej. jak chcesz wyłączyć przywracanie systemu kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Panel sterowania, kliknij ikonę Wydajność i konserwacja, a następnie kliknij ikonę System. W oknie dialogowym Właściwości systemu kliknij kartę Przywracanie systemu, zaznacz wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Choć mimo wszystko odradzam tego ostatniego ruchu bo jak system zaliczyczy padake to bedziesz pozamiatany

Ale Shenzou po co on ma wylaczać przywracanie systemu :o , przecież on tylko chce pousuwać historie przegladarki, do tego w zupelnosci wystarczy mu CCleaner :? .

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

Ja mam taki problem ze gdy wpisuje adres strony to on zostaje i sie wyswietla w tym gdzie sie wpisuje adres. A nieraz musze kasowac zeby mamuska niezobaczyla na co ja wchodze:p