Internetowy DYSK?

Potrzebuje czegoś takiego, żebym z każdego miejsca (tj. kompa) miał dostęp do swoich plików.

Czy jest taka możliwość?

Zauważyłem w internecie reklamę programu AutoBackup. Wrzuca mi to pliki na jakiś serwer w necie. No ale pobrać tylko przez ten program można chyba.

poprać? A co to znaczy?

skydrive.live.com

GMail Drive

Ja korzystam z Diino. 2GB miejsca, nieograniczony transfer i nieograniczona wielkość pojedynczego pliku. Można zakładać własne katalogi i udostępniać pliki przez www. Na katalogi i na pliki można zakładać hasła. Po włączeniu odpowiedniej opcji można uaktywnić katalog, do którego każdy będzie mógł wrzucić plik - jego max. wielkość można też ustalić.

Są też takie pierdoły jak blog czy poczta.

Wady niestety są - do zarządzania kontem potrzebny jest program, czasami są strasznie niskie transfery przy wysyłaniu plików na Diino. W programie wyświetla się reklama, na stronie z plikami niestety też.

Moja strona w Diino to http://tomilipin.diinoweb.com/files - polecam spojrzeć jak to wygląda.

Ja również polecam SkyDrive w Windows Live :slight_smile: Też można tam zakładać swoje katalogi, przenosić / kopiować pliki między nimi. Wygodny interfejs. Pojemność 25 GB, ograniczenie na plik co prawda 50 MB, ale wg mnie jest to znośne :wink: