IP z poza Polski

Czy ktoś może mi doradzić jak to można ominąć…

Nie masz dostępu

(IP spoza Polski) 2007/2008

Nie masz dostępu


Transmisje meczów Ligi Mistrzów 2007/2008 dostępne są tylko dla użytkowników mieszkających na terenie Polski.

komunikat dotyczy jakiej usługi internetowej? jeśli WWW, to połącz się przez jakiś serwer proxy, znajdujący się w polsce.

Chodzi o to że jeśli chcę obejżeć np.transmisje meczu na onet.pl a obecnie przebywam na terenie UK to właśnie wyskakuje mi że nie mam dostępu… Mam pytanie odnośnie tego serwera proxy ,czy mógłbyś mi to wytłumaczyć zdecydowanie jaśniej… (odnośnie znajomości komputerów jestem laikiem…) z góry dzięki za cierpliwość…

Wejdź sobie na strone: http://proxy.net.pl/ - później wyszukaj sobie jakiś serwer proxy z Polski, taki w miarę szybki. Tam będziesz miał adres IP tego serwera i numer portu. A ustawienie tego serwera u Ciebie na kompie zależy od tego z jakiej przeglądarki korzystasz.

W IE musisz kliknąć prawym myszki na ikonce IE i wybrać właściwości, przejdz na karte Połączenia i na dole kliknij - ustawienia sieci LAN - tam zaznacz : Użyj serwera proxy … itd. i wpisz numer IP i portu tego serwera proxy z tej strony.

Niekiedy serwery nie działają , to wtedy trzeba próbować do skutku.

Powodzenia