iPad 2 - po co tyle zamieszania?

Hej,

może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego wokół iPada 2 jest tyle zamieszania? Mam wrażenie, że wszyscy ścigają się z dodawaniem zdjęć, unboxingów, recenzji, filmików itp. Nie rozumiem zbytnio, co w tym nowym iPadzie fajnego.

A, i jeszcze jedno - rozumiem, że nadal nie ma flasha?

Pozdrawiam!

Swoją drogą tutaj mam też pytanie, na które odpowiedź może być również odpowiedzią na pytanie sla17. Namieszałem? :lol:

Czy żeby instalować na iPada/iPhona etc. aplikacje, których nie ma w appstore, należy zrobić jailbrejka? Nawet nie wiem czy to zdanie jest poprawnie skonstruowane, nie miałem nigdy styczności z iOSem oraz jego rozwiązaniami dotyczącymi praw autorskich i instalowania aplikacji…

Sam osobiście mało siedzę w temacie tabletów, ale myślę, że przykładowo Point of View Mobii: http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/ta … i_1gh.aspx jest lepszy od iPada 2. Owszem, dla niektórych mniej szpanerski :x

@laszjwrz

Tak trzeba.

@sla17

Zależy po jakich stronach chodzisz. Ja dziś nie zauważyłem żadnego newsa z IPadem 2…

O premierze w ogóle iPada dowiedziałem się przez przypadek, byłem w sklepie i zauważyłem. Po powrocie do domu wpisałem, i… wszyscy coś mówią, ale nie mówią nic.

Mówią, że nie ma konkurentów - nie wiem, czy ktoś im płaci za pociskanie takich ■■■■■ół, jak nie ma jak są - na Galaxy Tabie pracowało mi się równie przyjemnie, a jest o tysiąc tańszy. Motorola Xoom i LG G-Slate też po opisach, zachęcają.

Tak więc - czym się tak podniecają? Toć to nawet Flasha nie ma :wink:

sla17 , bo to Apple a jak wiadomo jabłuszkiem trzeba się podniecać :lol:

Tyle w temacie Apple :wink:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads … x0_500.jpg

Najpierw wypuszczają coś co jest praktycznie gołe i wesołe a w następnej wersji sprzętu dodają bajery typu USB czy kamera…

Żal jednym słowem :stuck_out_tongue:

moim zdaniem to akurat premiery kolejnych iphonów robią zamieszanie i sporo o nich słychać. O ipadzie 2 nieporównywalnie mniej.

Czy taki żal to ja nie wiem. Skoro giganci typu Samsung czy Motorola robią swoje odpowiedniki ipada, skoro google kopiuje iOSa i jego ficzery swoim Androidem to chyba coś w tym musi być… Ipad faktycznie jest drogi jak na nasze warunki,z tym się zgadzam, bo w tej samej cenie można kupić netbooka o niemniejszych możliwościach.

Natomiast brak flasha w iphonie (podobnie jak w ipadzie) raczej specjalnie nie doskwiera - przy czym zależy do czego się go wykorzystuje.

Odpowiedniki? Po prostu było cicho, dopóki nie wszedł iPad i fani jabłka nie zaczęli się podniecać. Po prostu chcą zarobić robiąc równie dobre albo i nawet lepsze tablety za mniejsze pieniądze :wink:

Google widzi, że iOS się niektórym podoba, a że nie ma dostępnego podobnego OS’a dla innych telefonów, to Google chcąc mieć do powiedzenia coś gdzie się da, zrobiło Androida :wink:

Pampam :

http://antyweb.pl/ipad-2-na-tle-konkure … fografika/

Wg. tej grafiki, lepiej mimo wszystko wypada tańszy Galaxy Tab :wink:

Zapomniałeś, że w “Ipadakach” płacisz za logo i za “disajn” :smiley: Oraz ostatnio za leczenie chińczyków którzy produkowali iphone i się otruli środkiem do mycia :? Ciekawe czy rozwiązali już problem działania kilku aplikacji na raz.

O tym zatruciu, to nie wiedziałem :wink:

Żebyście widzieli co się wczoraj w sklepie działo. Jedna babka prawie się popłakała jak jej powiedziałem że się skończyły. Od rana, 90% telefonów jakie odbierałem to były pytania, czy już dostaliśmy iPada 2.

Dobrze, że to nie wyglądało tak :