Iphone 4g 16gb vs Iphone 3gs 32gb

Co kupić? używanego Iphone 4g 16gb(za około 1400~~1500zł), czy 3gs 32gb, trochę taniej, co jest bardziej opłacalne?

A trzy-gie-es jest używany? Jeśli nie, to brałbym trzy-gie-esa.

Jeszcze wspierany przez Apple. Wszystko z AppStore działa.

używany

Dodane 26.09.2011 (Pn) 18:55

nowe troche droższe i już 16gb w tej kategorii cenowej, taki sensowniejszy to 1500zł

a nie myślałeś nad samsungiem galaxy s2 jest on na androidzie, a z tego co obserwuję to android jako system ma większy potencjał, więcej aplikacji na niego powstaje i w większości są darmowe

myślałem, ale jakoś nie bardzo ufam telefonom samsung, głównie chodzi o jakość wykonania

Dodane 26.09.2011 (Pn) 19:37

oprócz tego jest drożśzy(w przypadku s2)

pob1em23 , gdyby temat wątku nie brzmiał " Iphone 4g 16gb vs Iphone 3gs 32gb", to również poleciłbym coś z Androidem.

Nowy Sony Ericsson Xperia Neo - 1099,-

Nowy Sony Ericsson Xperia Arc - 1320,-

Nowy HTC Desire Z - 1199,-

Nowy Samsung Galaxy S - 1199,-

Okazja, mało używany Samsung Galaxy S II - 1599,- + licytacja

Android, to nie tylko Samsung.

Poza tym, Samsung obecnie ma świetną jakość. Mam jeden telefon z Samsunga i jestem zadowolony, zwłaszcza jakością wykonania koreańskiego producenta.

Taka ciekawostka, częściowo iPhone’y robi Samsung. Procesory są Samsunga i pamięci.

Telefony, które mi pokazałeś podobają mi się, natomiast galaxy s2 jest za drogi dla mnie, a htc ma nie wygodną klawiaturę qwerty, potrzebuje maszyny aple do grania, a przy okazji bedzie wygodniej dzwonić , niż trzymać smartfona i np Ipoda w kieszeni. Skłonny bym był kupić którąś z tych xperii, bo modele są ciekawe, i stosunkowo chyba tanie

Neo to "tańszy brat Arca więc brałbym Arc:D

Też wziąłbym Arc.

Czytałeś o problemach z anteną w iPhonie? Zauważ też, że za tą samą cenę dostajesz nowy, mocniejszy telefon.

A kartę możesz kupić microSDHC 32GB.

jak taki beznadziejny i w ogóle bezkonkurencyjnie gorszy i droższy jest ten iPhone, to powiedzcie mi dlaczego on taki popularny jest?;]

Bo mają speców od marketingu, gdzie jak ładnie opakują to nawet kamień z ulicy sprzedadzą :wink:

Z tych dwóch iPhone 4G, jeśli można rozszerzyć poszukiwania - SGS II

SGS II nie kupie za taką “niską” cenę nie znajdę w sensownym stanie,szczerze mówiąc, zainspirowany poradami apropos SE, to b dobre wrażenie na mnie zrobiły, i może postawie na tą ARC

Arc bardzo fajny. Na swoim Samsungu korzystam z Arc Launcher, tak mi się GUI podoba :stuck_out_tongue_winking_eye:

nigdy nie trzymałem w ręce tak dużo-ekranowych telefonów, czy to nie przeszkadza w ergonomii użytkowania?

(chodzi głównie o ARC)

Trzymałem takiej wielkości fona w łapie. Przez pierwszą godzinę wydaje Ci się duży. Potem nie ma problemu.

Kciukiem możesz słuchawkę śmiało obsługiwać.

a co myślicie, o htc trophy7(głównie chodzi o tego windowsa)?

Nie pchaj się w /cenzura/. Mało deweloperów, kiepskie możliwości, durne ograniczenia. Nie mówiąc o tym, że prawdopodobnie padnie tak jak Zune.

Poza tym, jeśli współpraca MS-Nokia wyjdzie, to userzy HTC prawdopodobnie zostaną olani. Nie mówiąc o update’ach.

okej okej dzieki