iPhone vs iPod Touch?

Witam. Nie wiem co wybrać, czy iPhone czy toucha… Chodzi mi szczególnie o krystaliczny dzwięk, rozdzielczość do filmów i obrazów…

Czy nie ma w sobie iPod a ma iPhone (oprócz dzwonienia…) i odwrotnie… I czy w iPod Touch internet to jest za free? Bo w menu widziałem Safari, a przecież w telefonach z tego co wiem płaci się, i to drogo… Czy tam trzeba wkładać karte SIM do internetu czy jak?

w Touchu jest WiFi- a co za tym idzie jest darmowy Internet (w hotSpocie).

Wydaje mi się, że Touch ma tylko WiFi- nie ma usług płatnego dostępu od operatora

Mam wrażenie, że to jedyna istotna róznica- obcięta funkcja telefonu.

Ja na Twoim miejscu dałbym se siana z iphone itouchem i kupił jakiegoś smartphona z prawdziwego zdarzenia: HTC Diamond pooglądaj na youtube filmik i jakość dźwięku i obrazu na Diamondzie i iphonie IMO jest lepiej na HTC.

ipod touch i iphone… oba mają wifi… ale nie oznacza to darmowego internetu chyba że masz jakiegoś hotspota w okolicy z darmowym netem ;]

Ogólnie iphone jest dużo lepszy… po pierwsze ma wmontowane głośniczki czego w touchu brak :confused: reszta jest identyczna plus iphone wiadomo robi za komórkę i ma aparat 2megapixele ;] jedyna wada iphone to to że jest grubszy od toucha ;]

hartin , Szczerze to iphone to przereklamowana zabawka. Jak powiedział SyntaxError , lepiej kupić sobie jakiegoś smartfona.

Za taką kwotę to jest dużo lepszy wybór. Pozdrawiam.