Ipla nie dziala w przeglądarkach

(Masaj) #1

Witam,

nie mogę uruchomić Playera na ipla.tv gdyz nie otwiera się strona ipla tylko same  kwadraty wyboru filmów i tylko jeden rząd, albo player jest otwarty ale

Do odtworzenia filmu na stronie www wymagany jest dodatek Microsoft Silver light 5.  Pobierz ze strony producenta i zainstaluj Microsoft Silverlight 5.

Mam zainstalowany przed chwilą instalowałem, ale otrzymuję ten komunikat na stronie. Wyłączyłem ad blok i skrypty ale nic to nie dało.

Flash 19.0.0245, Java (build 1.8.0_66-b17).

FF45.0a1 x64, IE11 , Opera 34 x64

[aef51ad6f9b8e197b50cd35665251e8b.jpg

(Cedar) #2

Program Ipla sprawdzałeś czy działa?

Jeśli już chcę coś obejrzeć z Ipli, to wolę pobrać na dysk i obejrzeć niezależnie od przeglądarki.

(Masaj) #3

Program ipla to katastrofa, nie dość ze nic tam nie widać i nie można niczego znaleźć to wszystko przesłaniają reklamy, do odtworzenia video pobiera play ready runtime, wole w przeglądarce choć u mnie nie działa.

Jak pobierasz na dysk z iplii?

(Cedar) #4

Zerknij do tego wątku:

(Masaj) #5

Dzięki, ale gdy otwieram stronę z http://olesio.eu/downloaders/files/dl.php?id=2 widzę to:

Co ze stroną iplii, by uruchomić pobieranie ( w sumie mało efektywne, gdy chce się jedynie obejrzeć jakiś serial/program tip) muszę uruchomić film, no a tu jest problem w postaci w najlepszym przypadku nie  uruchamiania sie playera na ww. przeglądarkach.

(Cedar) #6

Ja nic takiego nie widzę, sam autor twierdzi, że to są fałszywe ostrzeżenia.

Aby pobrać film z Ipli za pomocą programu, który podałem nie musisz filmu uruchamiać w przeglądarce. U siebie nie mam w ogóle zainstalowanego Silverlighta i wszystko pięknie działa.

(Masaj) #7

We wszystkich przeglądarkach jakie mam tj FF, Opera, IE otwiera się to samo ostrzeżenie nawet gdy pobrałem testowo chrome to są , poza tym sam AV wyświetla ostrzeżenie nt. temat :znaleziono niebezpieczne oprogramowanie malware, mogące uszkodzić komputer. 

Co z tym zrobić, Możesz uploadować na jakiś serwer sam program?

Czyli działa w podobny sposób jak skrypty?

Jak uruchomić w FF x64 Player z silverlight, mam wtyczki Flash i open H264 video i Primetime Content Decryption Module, ale mimo tego nic nie działa. Otwieranie chrome by uruchomić film (tam działa dobrze- nie wiem czemu) jest trochę uciążliwe.