iPlus; problem z ipluspobieracz

Witam, mam pytanie z ipluspobieracz, czy można jakoś sprawdzić czy usługa ta jest aktywna, ponieważ około miesiąc temu zamówiłem ją przez biuro obsługi klienta i nie przyszło mi żadne podtwierdzenie aktywacji usługi, a na rachunku który mi przyszedł sms-em dzisiaj pisze że mam do zapłacenia 60 zł a mam usługe 3 gb (49zł) i niby iplusapobieracza za 5 zł (bez wat)

mówię od razu że nie mogę teraz zadzwonić do biura obsługi ponieważ umowa jest na kogoś innego, a go nie ma bo na wyjeździe jest

a którego wziąłeś bo są trzy różne i z tego co wiem kosztuje od 10 do chyba 12 zł a jak masz abonament 75 to masz taniej a co do usługi to powinieneś dostać eska że usługa włączona jest a na rachunku nie masz doliczonej ? jak nie masz aktywnej zadzwoń na biuro obsługi

mam abonament za 49 zł (ale z 4 gb a nie 3 bo mam więcej ponieważ mam inny jeszcze abonament w tej sieci)

usługę pobieracza mam tą za 7zł(z watem) od 24;00 do 09;00

Dodane 21.04.2011 (Cz) 22:06

a rachunku jeszcze nie dostałem (tylko smsem dostałem ile mam do zapłaty ) bo zmieniłem miesiąc temu taryfę

i za niedługo powinna przyjść nowa faktura

Ja płacę inaczej bo: od 0:00-9:00 płacę 10zł,( a od 0:00-12:00 jest bodajże 20zł).

http://www.iplus.pl/iplusopobieracz.html < tu masz info, może jest to w danych na Twoim koncie

Ogólnie raz aktywowałem tą usługą i co miesiąc jest ona przedłużana automatycznie. Też nie dostałem żadnego potwierdzenia że usługa jest aktywna, ale zadzwoniłem do biura obsługi i się dowiedziałem.

Możesz ewentualnie podać się za właściciela abonamentu jeżeli posiadasz wszystkie dane i hasła :slight_smile: jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy :slight_smile: Pozdrawiam

a ja mam za darmo :smiley: a czy wiesz że za zmianę taryfy się płaci może dlatego masz większy rachunek

za zmianę taryfy nie płaciłem bo za darmo miałem ponieważ ja przedłużałem umowę w iplusie

Dodane 22.04.2011 (Pt) 21:35

Dobra problem rozwiązany, przyszedł mi rachunek i tam piszę wszystko, ipluspobieracz jest włączony i naliczony z dwóch miesięcy i dlatego jest 60 zł :stuck_out_tongue:

temat do zamknięcia