Ipod Nano 3 gen. - jakie słuchawki do 80 zł?

Właśnie kupuję sobie Ipoda Nano 3 generacji ponieważ mój telefon nie wytrzymuje już zbyt długo z odtwarzaniem muzyki. Zastanawiam się jakie słuchawki do niego dobrać. Mogę dać za nie powiedzmy jakieś 80 zł ale wolałbym mniej. W oko wpadły mi te dwa modele:

CREATIVE EP-635 oraz SENNHEISER CX 500

Chętnie posłuchałbym opinii użytkowników. Może zaproponujecie coś innego? Ważna jest dla mnie wygoda (żeby nie męczyły uszu), jakość bassu (dodam że słucham głównie muzyki typu rock / punk / metal / czasem coś instrumentalnego), mankamentem moich poprzednich słuchawek jakie kupowałem było to że po paru miesiącach przestawała działać jedna słuchawka… mam nadzieję że wydając 80 zł oszczędzę sobie nerwów z czymś takim. Aha… i chciałbym żeby słuchawki były białe :slight_smile: taka moja zachcianka estetyczna :slight_smile:

Sam kiedyś kupowałem słuchawki i wahałem się pomiędzy epkami i cx300. Wziąłem produkt firmy Sennheiser, bo basy były ciut głębsze, a tony wysokie “niestłamszone”, co lekko odczuwałem przy epkach.

A jak sprawowały Ci się te Sennheisery? Były z nimi jakieś problemy tj. niewygodne bądź tak jak pisałem po jakimś czasie słuchawkę szlag trafil?

Hmm… te cx300 mam już jakieś 3 lata. Miesiąc temu zaczęło coś nie stykać przy jacku więc obciąłem kabel i przylutowałem nowego jacka. Koszt - 3zł. Na resztę na prawdę nie mogę narzekać. Bass jaki był taki jest. W jakości dźwięku nic się nie pogorszyło przez ten czas.