iPod nano III gen. czy iRiver Clix2?

(Vincent77) #1

Witam.

Który odtwarzacz mp3/mp4 byście wybrali:

-iPod nano III gen

czy

• iRiver Clix 2 ?

Biorąc wszystkie za i przeciw, który odtwarzacz jest lepszy (jakość dźwięku, niezawodność itp.) ?

Proszę o opinie :slight_smile:

(cargo) #2

moim zdaniem ipod marka to marka :smiley:

(Srebrny Wilk) #3

Pod wględem brzmienia najlepszy będzie COWON iAudio.

Najwyższa jakość wykonania (taka sama, jak Apple i Creative).

Tylko iAudio wyposażone są w licencjonowaną technologię BBE, która zapewnia doskonałą jakość i wierność przekazu muzyki.

Poniżej łącze do stony z produkatami:

http://www.iaudio.pl/products.php?PHPSE ... 4a08cfeec0

(Raiden77) #4

Mam iPoda nano 4gen i gra gorzej niż iPod 3gen! Chociaż i tak z mojego iPoda jestem bardzo zadowolony.

Druga sprawa, iPody mają bardzo wygodny interfejs, tak więc obsługa tego urządzenia to sama przyjemność. Niestety wrzucanie muzyki do iPoda już nie jest takie przyjemne, bo wszystko trzeba wrzucac przez g.... iTunes'a.

iRivery słyną z rewelacyjnego dźwięku, lecz nie wypowiem się na temat tego modelu bo po prostu nie wiem jak on gra. Aczkolwiek stylistyka tego iRiverka jest dosyć pociągająca :wink:

(Lost World) #5

tylko ipod

(klopas) #6

iriver zawsze przebijał wszystkie inne marki MP3... ipod jest do bani bo taki creative zen stone 1gb przebija taką szufelke która kosztuje 2 albo 3 razy więcej...

żal... widać że się nie znasz... iriver to jedna z najlepszych marek w MP3... ipod przy iriverach sobie nawet kucnąć nie może...