Iportowanie strony domowej z IE do opery?


(Limonetto89) #1

CZeść

CZy moge zaimortować strone domową np.onet.pl z IE do opery czy to nie możliwe. W firefoxie była taka możliwość a niestety w operze nie ma... Może rozszerzenia z firefoxa ale boje się tej dziury w lisku która przez flashgeta wpuszcza złośliwe kody. Korzystałem z opery i na tej stronie na której zakończyłem przeglądanie to sie poźniej otwierało na tej samej. Ale to troche męczące przeglądać ,,ładne panie'' i poźniej zapomnieć wejść na domową strone bo poźniej są nieprzyjemnośći w rodzinie. Co robić :smiley:


(Błażej) #2

:shock:

Aż tak tródno przepisać adres strony do Opery?

Po co importować....

PS: Nie ten dział :wink:


(Limonetto89) #3

Chłopie przeczytaj posta jeszcze raz bywa że sie zapomni nie


(Jerzyborkowski) #4

Opera wyświetla przerwaną sesję i trudno to wyłączyć (mnie się nie udało).jedyne wyjście to przed wyłaczeniem komputera wyłączyć operę . Wtedy zawsze będzie startować od strony głównej .


(Jado2) #5

Narzędzia->Preferencje->Ogólne->Uruchamianie->Przejdź do strony głównej albo Nie otwieraj żadnych stron.

ROTFL.


(Jerzyborkowski) #6

To nie działa jeśli zamkniesz operę przez wyłączenie komputera lub z powodu bolędu . W takim wypadku podczas otwierania będzie chciała powrócić do źle zamkniętej sesji i te panie będą jak na widelcu .


(Jado2) #7

Przy ustawieniu - Nie otwieraj żadnych stron nie otworzyła się żadna. Z - Przejdź do strony głównej wyskoczyło okienko startowe.

O9.02 "winzgroza" XP Pro SP2

Wyłączanie kompa z Operą na pulpicie jest błędem.

A kto to wie na czym one będą :lol: :wink:.


(Jerzyborkowski) #8

O panach nic nie pisali .