iRadio dzieli muzyke na czesci jak nagrywam... czemu?

Wlaczam nagrywanie audycji radiowej i wszystko idzie ok. Ale jak juz otworze folder z tymi nagranymi plikami to sie okazuje ze program nagral jeden utwor w 10 czesciach ktorszych lub dluzszych… wiecie moze czemu tak sie dzieje i jak temu zaradzic?

Jeżeli włączysz nagrywanie, proces ten będzie trwał dopóki go nie wyłączysz, a plik plik może być dowolonie długi i powinien to być jeden plik.

Możesz nagrywać dowolne długości plików.

no to jak wlaczam w iRadio nagrywanie to ten program mi dzieli nagranie na 10 roznych plikow i nie wiem co w tym momencie robic… zauwazylem jedynie ze te pliki sie dziela w momencie kiedy powstaje nowy opis raida tzn… pozostalo 8 dni do konca roku i te rzeczy… wtedy iRadio je dzieli… pomoz co robic bo ja musze nagrac cos niedlugo. Prosze o pomoc! !!

Nie jest tak…

Nagrywałem kiedyś audycję za pomocą iRadio i pamiętam, że powstało kilka plików. Mi to akurat nie przeszkadzało, bo dzięki temu każdą piosenkę miałem w oddzielnej empetrójce :slight_smile:

Cóż, ja nagrywałem jak dotąd najdłuższy plik trwajacy 60 minut i miałem to jako jeden plik.