Irda + nokia 6020

(system) #1

Witam! Poszukuje czyjejś pomocy:( . Chodzi mi o irde pod kompa i wykrywanie nokii 6020 przez program. Zainstalowany mam Nokia PC Suite oraz Oxygen Phone Manager II i za cholere nie chcą mi wykryć mojego telefonu! Czy wie ktoś co zrobić, czy może jakiś inny program zainstalować, abym mógł zrzucać zdjęcia(na tym mi najbardziej zależy) z telefonu na kompa?! Jeśli ktoś wie bardzo prosze o kontakt. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!

(Aju) #2

jelsi masz firewala wylacz go, odinstaluj ktorys program, oggranicz predkosc irdy jesli ma taka mozliwosc, przeinstaluj programy, uaktywnij w programie opcje przesylania danych przez ir :wink: ktores musi dzialac

(ROD@CS) #3

chyba w tym jest PROBLEM ograniczyłeś prędkość IRDY !!

(Siekiera666) #4

ROD@CS po co drugi raz piszesz to samo :?

(system) #5

Tzn. do ilu mam ograniczyć?! Mam takie opcje: 115200, 19200, 38400, 57600 i 9600. Które wybrać?! Ściągnąłem nowego pc suite z http://www.nokia.com.pl pod mój model 6020, niby coś tam już się dzieje-łączy i zaraz nie łączy i tak cały czas(przy tej prędkości 9600) i tak nie mogę nic zrzucać na kompa.

(Aju) #6

tyle

(system) #7

Tylko teraz jest taka lipa. Odinstalowałem wszystko, usunąłem pliki z rejestru. Zainstalowałem Pc Suite'a na nowo-tylko ten program. Instaluje się ok, odpalam, później robię uzyskaj połączenie widzi mi telefon. Następnie robię zakończ, bo nic innego nie mam do wyboru i jest napisane ,,brak podłączonych telefonów''. I tak w kółko... Nie wiem co teraz robić??!!W razie czego proszę na GG6303112. Może wtedy na spokojnie dojdziemy do tego.Z góry dziękuję

(ROD@CS) #8

Ja na 6610i to przy trakiej prędkości to robiłem :wink:

(system) #9

Ok udało się:slight_smile: !!