Irytujący problem z klawiaturą

Niedawno zepsuła mi się klawiatura i zakupiłem nową Shark SH901 (wtyczka typu ps/2). Po podłączeniu jej miałem taki problem, że za pierwszym uruchomieniem nie ładował się system i się pokazywał błąd: Error, no keyboard present (czy coś w tym stylu). Po restarcie kompa wszystko działało dobrze. Myślałem, że to wina klawiatury (kosztowała 12 zł…). Zakupiłem więc nową firmy Tracer TRK CRB (http://www.nokaut.pl/klawiatury/zestaw- … k-crb.html). Klawiatura jak i myszka jest na usb. Podłączyłem tylko klawiaturę, zainstalowałem sterowniki i nadal ten sam problem, tzn. błąd przy uruchamianiu systemu, że nie wykrywa klawiatury. Jest jakaś rada na to? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi…

Ja tak czasem mam z klawiaturą też mam tracera. Pomogło wyłączenie w biosie wsparcia dla klawiatury usb. Nie wiem co jest przyczyną. Później włączyłem wsparcie i działa dobrze.

a ja zdążyłem se kupić new klawiatórkę Shark (SH901) Standard Keyboard

All dobrze działa z wyjątkiem klawiszy a,q ,1 ,z

i nie wiem co mam zrobić bo zdążyłem se kupić i Problem

PlX pomóżcie :wink:

Pozdro For All :wink:

możecie też pisać na gg : 11871228

andy_pandy ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.