Iso horror

no wiec tak… mam plik *.iso (iso image) nie moge go otworzyc ani wypakowac nie działa nero imagedrive (nie wiem dokładnie jak sie pisze) DAEMON też nie działa (lub nie umiem tego zrobić) winrar winiso winzip nie wypakuje (coś z archiwum) jak ja mam to otworzyć lub wypakować…

Plik .iso to obraz płyty.Trzeba go zainstalować w wirtualnym napędzie,lub wypalić na płytke.Jeśli wyżej wymienione przez Ciebie programy nie dały rady,to być może plik w którego posiadaniu jesteś,jest uszkodzony…

Kup Płytke CD-RW

Pobierz Program Alcohol 120% i do dzieła… :wink:

no dobrze a jeśli już wypalić to mam to jest warzne czym musi to być Alcohol 120% czy moze być Nero ? czy to bez rorznicy? a jesli to nie pomoże?

Weź Daemona odpal, prawym na ikone w tray’u, -> Virtual CD/DVD-ROM -> Device 0: -> Mount image, tam w “Typ pliku” daj “Wszystkie pliki” i otwórz wtedy ten plik iso (bo daemon domyślnie ich nie pokazuje, ale je otwiera normalnie).

Różnicy nie powinno być.

Jednak bardziej przychylny jestem do Alcohola.

Czasami nagrywał u mnie lepiej niż Nero.

no i teraz mam problem bo moja nagrywarka raz wypali coś a raz nie jeśli nie wypali to pokarze że nagrało się 100% bez błędów a CD nadal pusta tak też było właśnie z tym obrazem a jeśli chodzi o DEMON zrobiłem tak ale nadal nic sie nie zrobiło… ps. Ford fajny gif z Muonline

;]

A wyskoczył jakiś konkretny komunikat?

nic dałem Eyect tray potem Load tray i nic sie nie stało może to co jest w tym obrazie nie ma auto startu a kiedy wchodze na wirtualny cd-rom w moj komputer wyskakuje bląd system windows nie moze czytac z tego typu dysku dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows może jakaś rada dlaczego moja nagrywarka nie nagrywa CZESTO nic i trzeba prubowac po 10 razy MOZE POMOZE MOZE NIE heh niekiedy po 10 razach nagra niekiedy nie…

Widocznie obraz jest uszkodzony. Sam go zrobiłeś czy skąś ściągnąłeś? Może z torrentów? Tam się często zadarza, że duże pliki się sypią.

z BearShare plik ma kolo 700MB “*.iso” szkoda bardzo mi zalerzało na tym co tam jest… a ta nagrywarka co proponujesz?

antekkamil

Co ma oznaczać horror w temacie. Proszę odpowiedzieć na PW.

___

Proszę poprawić wszystkie posty w tym temacie. Na forum używamy polskich znaków w pisowni.

Skoro Daemon nie odpala to szkoda płyt marnować, a co do nagrywarki to może laser trzeba by było przeczyscić. Z jaką predkościa nagrywasz?

Mam nagrywarke 48x nagrywam przewarznie 32x ale niewarzne jaką nagram tak sie robi np. czy 16x czy 32x

mam teraz Alcohol urzywałem wczesniej nero teraz nagram ten obraz na CD tylko jak… bo nie chce nagrać obrazu tylko zawartość moge prosić o dokładna instrukcije? nie urzywałem nigdy tego programu a mam po PL i jak otworzyć go w wirtualnym napedzie?

spróbuj wypakować zawartość obrazu .iso programem np. Winiso (program te służy do modyfikacji plików .iso) w płatnej wersji również można obraz wypalić na płytce. Jednakże plik który sciągnęłeś może nie byc obrazem .iso tylko jakiś plik ze zmienionym rozszerzeniem. :!:

To chyba odpada.


Spróbuj nagrać z jak najmniejszą prędkością.

też próbowałem nie zadziałal wyskoczył jakiś błąd no nic poszukam innego moze znajde zip. heh

Podaj treść tego błędu.

WinISo gry chciałem otworzyć obraz wyskoczył błąd " Cannot open file: it appears to be a invalid format image! " uszkodzony jest chyba

Jeżeli winrar nie wypakowuje to plik jest uszkodzony i niczym go nie nagrasz.Ściągnij jeszcze raz.