iTunes - resetowanie danych, wolne reakcje

Nie wiem czy nazwa tematu jest odpowiednia, ale inaczej nie potrafie tego ujac.

Otoz od tygodnia posiadam nowy komputer, z systemem operacyjnym Windows 7. Od czasu zainstalowania iTunes wystepuja nastepujace problemy:

  • czasami, gdy po uruchomieniu komputera wlaczam program iTunes, zachowuje sie on jakby byl uruchamiany po raz pierwszy, pyta sie mnie czy poszukac plikow muzycznych, czy ma byc domyslnym odtwarzaczem, wyswietlany jest ekran powitalny itd

  • gdy chce edytowac jakis plik poprzez klikniecie na niego PPM/Informacje, czasami musze czekac ok. 20 sekund (!) na reakcje i pojawienia sie edytora, podczas oczekiwania wyswietla sie itunesowa ikonka tzw. klepsydra ladowania; nie dzieje sie to za kazdym razem - zmienie nazwe utworu numer 1, 2 i 3 a gdy przechodze do 4 musze czekac, reguly na to nie ma

  • gdubi moje ustawienia, czyli nie zapamietuje moich danych do sklepu iTunes store, musze sie logowac praktycznie za kazdym uruchomieniem gdy cos chce kupic/pobrac

Kojarzy ktos ktorys z problemow? jakies rozwiazanie? Z gory dzieki.

Aha, uzywam systemu w wersji 64bit, program rowniez pobralem w wersji 64 bitowej ze strony Apple oczywiscie.