IzzyKonto w mBanku - parę pytań

  1. Jak długo będę czekał na konto i kartę jeżeli złoże wniosek przez Internet?

  2. Jak długo będę czekał na konto i kartę jeżeli złoże wniosek w placówce?

  3. Jak będzie szybciej w oddziale czy przez Internet?

Z góry THX za pomoc.

jak znajdziesz placówkę mbanku to napisz. :shock:

Wszystko masz kolego na stronie mbank.pl napisane jak na tacy!

  1. Wniosek musi mailem dotrzeć do siedziby, tam myślę, że w jakiś tydzień się tym zajmą i dopiero za kolejne półtora tygodnia przekażą przesyłkę do kuriera.

  2. Sam “zakładałem” w placówce(mKiosku).

Po pierwsze nie założą ci od razu konta. Najpierw podpiszesz dokument z danymi, itd. W moim przypadku mimo, iż babka zapewniała, że konto zostanie założone w tydzień to ona po tygodniu dopiero przekazała kurierowi( :twisted: ).

W moim przypadku było tak, że nastąpiła pomyłka w nr telefonu i kurier dzwonił na ślepy nr, odesłali do mBanku umowę po czym zadzwoniłem i znowu kurierowi wysłali. Czyli w sumie miesiąc czekałem na konto.

  1. Myślę, że wyjdzie na to samo. Przy wysyłce mailem idzie umowa na główne konto mbanku więc pewnie minie trochę czasu zanim się tym zajmą.

Ja po wypełnieniu formularzu na www czekałem ok. 1tyg na kuriera.

Osoba którą wpisałeś jako opiekuna/współwłaściciela musi pokazać dowód, podpisać pare dokumentów.

Ty dostajesz liste z hasłami i pare bzdetów do czytania :stuck_out_tongue:

Najpierw potwierdzasz w necie przyjście kuriera z dokumentami a później karty pocztą.

Cała operacja ~2tyg

OK dzięki wam. Wybrałem już mBank tylko za 2 tyg wyjeżdżam i chciałem wiedzieć czy zdążę przed. Dzięki wielkie.

czy założenie takiego konta jest bezpłatne?

:(:(:(:frowning:

Tak, ale wszystko piszę na stronach mbank’u, wystarczy poczytać.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie konta izzy

Po wypełnieniu formularza. Dostane jakieś papiery pocztą, i właśnie może mi ktoś powiedzieć co to za papiery i czy będę musiał coś odsyłać do mbanku.

Kurier przyjdzie. Twój opiekun i Ty musicie dać mu pare autografów i sobie pójdzie :stuck_out_tongue:

oczywiście nic nie płace za kuriera? Czy aby na pewno nie muszę odsyłać do nich np legitymacji lub dowodu opiekuna?

Nie płacisz.

Kurier sprawdza tożsamość na miejscu.

Zresztą poczytaj na stronie mBanku. Tam jest wszystko opisane

mBank to świetna sprawa jednak jednej rzeczy mi brakuję, powiadomienia sms o otrzymanych przelewach (nadchodzących). Ale wszystkiego mieć nie można :stuck_out_tongue: :wink: ale zadowolony i tak jestem.

pozdrawiam