Ja chcę wordpada! xD

Heh… właśnie do mnie jakiś user z forum się odezwał… mnie rozmowa rozbroiła, poczytajcie sami :lol:

Obok poszukiwaczy OpenGL.exe (kto czyta CD-Action, zrozumie :slight_smile: ), pojawiają się poszukiwacze wordpada w windowsie! :smiley:

Poszukiwacze boot.ini są w czołówce :slight_smile:

No i co z tego ?? :o :o :o :o :o

Nie każdy żyje kompem itp i nie musi wszystkiego wiedzieć :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dokladnie tak jak pisze SJERGIEJ i ? co chciales tym tematem pokazac? Ze biedna Justyna nie moze znalesc WordPada? nie kazdy jest specem od kompow… :?

Trzeba jednak mieć na uwadze iż ludzie są zdolni.

Ja np. sam wyrzuciłem kiedyś ze swojego XP kalkulator i painta.

O ile tego drugiego udało mi się zainstalować tego pierwszego nie mam po dziś dzień ;]

Proponuję się nie podniecać i przeczytać nazwę działu

:slight_smile: mój kolega za to wszedł do katalogu windows, coś tam pomieszał, pousuwał, pokatalogował :slight_smile: i mu komp nie chciał odpalić potem :smiley: po reinstalacji kolega powiedział, że chciał grę zainstalować, a miejsca już nie było… :mrgreen:

SJERGIEJ i AZPR , nie traktujcie wszystkiego aż tak poważnie bo zezgredziejecie w młodym wieku 8)

dobre :slight_smile: pamiętam jak kiedyś ludzie pisasli daj mi twój config.dat bo niemoge włączyć gg :lol:

słyszałem kiedyś (daaaaawno temu) o gościu, do którego przyszła koleżanka z dyskietką i prośbą, by nagrać jej akcelerator, bo gra wymaga :slight_smile:

znajomy ostatnio chcial cos usunac cos z pod lina i wpisal rm * :wink: dla tych nieobeznanych, kasuje to cala zawartosc folderu, ojj moze namieszac :smiley: zwlaszca robione jako root w ktoryms z glownych katalogow

za póżno :smiley:

:shock: :hahaha: