Ja również proszę o sprawdzenie loga

Z góry dziękuję.

Jest ok :stuck_out_tongue: -a le na przyszłośc wiekszy opis, co jest problemem :smiley:

Jeszcze raz daje loga, gdyż pojawił się u mnie dziś mały problem. Kiedy wszedłem na strone google załączył mi się alarm mojego programu antywirusowego Avast. Na pulpicie pojawiła mi się ikonka podpisana następująco: SpySheriff (jakoś tak). Usunołem to ręcznie z komputera ale nie jestem pewien czy wszystko gra więc proszę o ponowne sprawdzenie loga. Z góry przepraszam i dziękuje.

Złączono Posta : 03.02.2006 (Pią) 15:43

Aha i jeszcze jedno. Gdy zaraz po tym “incydencie” uruchomiłem internet zamias strony startowej pojawiła mi się stronka o takim adresie: C:\secure32.html . Strona ta ma tło niebieskie i widnieje tam taki oto komunikat:

NIestety nie wiem co on oznacza :frowning: Może mi ktoś pomóc?? Z góry jeszecze raz dziękuję i przepraszam za kłopot.

usuń pliki ręcznie

Zrobiłem tak jak poleciłeś. Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to prosze o ponowne sprawdzenie loga.

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff