Jak będzie wyglądać windows SEVEN?

Otóż zastanawiam się jak będzie wyglądał nowy windows seven ? Piszcie swoje propozycje… :-o

Będzie wyglądał tak jak go zrobią…

Podobno, ma zostać tak, jak w wersji milestone, tzn. tak jak vista

ściągnij sobie wersje testową pre-beta to zobaczysz!!

Mi się wydaje, że to jak system będzie wyglądał nie jest zbytnio ważne, ważne jest to jak będzie działał. Bo co z tego, że graficznie będzie dorównywał Leopardowi, działając przy tym jak Vista.

http://www.google.pl/search?q=windows+7 … =firefox-a

Na pewno będzie lepszy niż Vista

Będzie miał sporo fajerwerkow graficznych

Grzech_u , ma więcej błędów niż Vista. W Viście znalazłem równo 78 błędów podczas pracy. W siódemce? - 128!! Wiem, że to dopiero beta itd., ale ze ‘stabilnej’ Visty miało błędów znikło, które były w becie…

>> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ndows+7+M3

Vicuss a jeśli chodzi o uruchamianie się Windows 7 BETA, robi to szybko? Jak jest ze stabilnością tego systemu?

Mi zaraz po instalacji uruchamiał się dość szybko. Nie 8s, jak gdzieś to tam pisali, ale jakieś 15-20s.

A co do stabilności do całkiem, całkiem… Nie robi niespodzianek pod tytułem “Wyłączenie się systemu”, ale wiest wiele błędów, z którymi praca jest niemożliwa, choćby (nie wiem, czy jeszcze tak jest) klient poczty ma błąd przy uruchamianiu. Ogółem będzie to taki Service Pack dla Visty (chciałbym zauważyć, że Windows 7, to nie Windows NT 7.0, tylko 6.1)

To chyba nie jest dział do dyskusji na ten temat.

A jeśli chodzi o stabilność i szybkość to jest nieporównywalnie szybszy od visty.

jonek29 , tak. Szybszy będzie. To na pewno. Ale ładniejszy tylko trochę ;p

Bo jeszcze nie weszli dobrze w kompilacje 7000+. Myślę, że niedługo przemianują go na 7.0

Poza tym idąc tym tokiem myślenia wychodzi, że XP jest Service packiem do Windows 2000

(2000- NT 5.0;

XP- NT 5.1) :lol:

Pablo55 , nigdy nie zrozumiemy taktyki i myślenia Microsoftu ;p

Wątpię że przemianują bo wtedy spowoduje to nie kompatybilność sterowników i programów z Visty, tak jak w przypadku zmiany z XP (5.2) na Viste (6.0).

Cyferka w nazwie spowoduje niekompatybilność? :lol:

Niekompatybilność sterowników XP z Vistą była spowodowana tym, że do Visty wprowadzili jakiś nowy model sterowników do którego sterowniki z XP nie pasowały.

Poza tym XP to NT 5.1 (5.2 miał Windows Server 2003 i XP 64- bo to był tak naprawdę Windows Server 2003 x64 z inną tapetą)

Tak żebyś wiedział. Program i sterowniki mają określoną kompatybilność z danymi wersjami systemu, przykładowo np. weź plik gg.exe i reshackiem zmień w danych info, wersje na 7.0 i spróbuj odpalić, wywali ci komunikat: “program niekompatybilny z tą wersją systemu operacyjnego”. Wstępne założenia M$ były takie żeby oznaczyć nową wersje numerkiem 7.0 (jak sama nazwa wskazuje) ale w końcu doszli do wniosku że muszą zachować kompatybilność wsteczną.

Poza tym proszę zauważyć, że sterowniki na XP 64-bit nie wejdą na 32-bit. Czasami nawet i odwrotnie.

To chyba oczywiste.

Co to za wersja :stuck_out_tongue: