Jak byłem mały to.. ;-)

Znalazłem ciekawy temat w internecie:

http://www.digart.pl/forum/temat/144040.html?p=1

KeraMart pisze np.

W dzieciństwie myślałem, że mój pluszak umie mówić i ruszać rączkami :wink:

A wy? Co pamiętacie?

yyy nigdy nie zapomnę jak mój tata starał sie mnie oszukać ze to nie on a święty mikołaj :x

Byłem przekonany, że umierający/zabijani ludzie w filmach giną naprawdę. Tłumaczyłem sobie to tak, są to ludzie nieuleczalnie chorzy, którzy i tak mają odejść w [bardzo] niedalekiej przyszłości. :smiley:

Jak byłem mały to jadłem kredę, sikałem przed domem i jadłem ruskie pierogi…

Myślałem, że ser (ten w czerwonej folii) rośnie na krzakach

Jak byłem mały to myślałem, że żeby mieć dziecko rodzice muszą się pocałować :smiley:

Kojarzycie te wszystkie filmy na morzu, piraci… itd ?

To często im brakowało wody do picia, i się tak kurcze dziwiłem czemu - Skoro dookoła mają full…

:lol:

Ale to mały byłem :slight_smile:

jak byłem mały robiłem ‘kawę’ z sików i ziemi, jadłem biedronki, dziadek wkręcił mi też, że w brzuchu miał kiedyś 30 centymetrowego robaka…

Myślałem że Urbański jest najbogatszym człowiekiem na świecie, bo ma czeki i może sobie dowolną kwotę na nich wypisać

Jak byłem mały to biegalem z plastikowym kalachem pod blokiem :roll:

:lol:

Ja jak byłem mały, to myślałem, że każe inne słowo niż to które umiałem, to słowo po angielsku. :x

Jak byłem mały to myślałem że kiedyś świat był czarno-biały a kolory się pojawiły jak ktoś je wymyślił :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja jak byłam mała to chciałam zostać Czarodziejką z Księżyca :smiley: Mimo prób i magicznych zaklęć nigdy mi się to nie udało :stuck_out_tongue: Co jeszcze… Np. latem przesiadywałam u dziadka w ogrodzie na czereśni i rzucałam nimi- czereśniami- w ludzi jak szli ulicą :smiley: A, jeszcze jak miałam może z 6 lat to z młodszym kuzynem takiemu jednemu pijakowi co koło babci mieszkał podrzuciliśmy flaszkę od wódki wypełnioną wodą z solą i octem :smiley: Pamiętam tylko jak nas później ten dziad wyzywał za każdym razem jak nas widział :smiley: A jak miałam 2-3 latka to jeździłam na wilczurze mojej babci :smiley:

Ja jak byłem mały to jadłem liście :x błoto chyba też :smiley:

Jak byłem mały zajmowałem się czymś pożytecznym zamiast pisania bzdur na forach internetowych. :evil:

Hah jak byłem mały to myślałem, że na krzakach rosną banany :smiley: W północno-wschodniej polsce[mieszkam w Białymstoku]

a jak przychodziłem żeby zobaczyć następnego dnia czy urosły to o dziwo nie było :lol:

ja myślałem, że jak sie będzie zwykłego krzaka podlewać sokiem przypuśćmy truskawkowym to będą truskawki rosły

A ja wierzyłem że pod moim łóżkiem i w mojej szafie mieszkają potwory…

Jak byłem mały, jarałem blanty :lol:

[JOKE] 8)

to jadłem banany