Jak całkowicie odinstalować firefoxa?

Witam.

W wyniku chwilowego braku prądu komputer wyłączył się, co musiało uszkodzić działającego w tym czasie firefox’a (1.5.0.8 )

Przeglądarka w pewnym sensie zresetowała się - zniknęły zakładki i wyszukiwarki oraz kilka przycisków. Pasek zakładek, który wcześniej usunąłem, powrócił. Pozostały natomiast rozszerzenia i inne ustawienia.

Poustawiałem wszystko jak trzeba, ale po ponownym uruchomieniu Firefoxa wszystko wraca do poprzedniego stanu, nawet pozycja okna.

Odinstalowałem przeglądarkę, usunąłem foldery w Program Files i Dane Aplikacji. Korzystając z RegCleaner i ręcznie w rejestrze usunąłem wszystko związane z Firefox i Mozilla. Jednak po ponownym zainstalowaniu FF znowu to samo. W końcu zainstalowałem wersję 2.0, ale i to nie pomogło.

z jv16 już kiedyś korzystałem i skończył się okres próbny.

Co jeszcze mógłbym zrobić?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599

Pod tym linkiem nie ma nic więcej niż to co już zrobiłem.

Miałem ten sam problem.

Zacząłem ustawiać coś z czyszczeniem prywatnych danych i wszystko powróciło do normy.

Wejdź w opcje i WSZYSTKO wyczyść.

Niestety i to nie pomaga. :frowning:

A ten folder usunąłeś:

C:/Documents and Settings/twój_profil/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/ Mozilla

Ten folder również usunąłem.

regcleaner i poszukaj skojarzeń z firefoksem będzie tego pełno wiem bo sam tak ,niszczyłem’’ pozostałości po operze.