Jak ciekawie wykorzystać portale społecznościowe

Witam,

wiele razy zastanawiałam się nad potrzebą portali społecznościowych w naszym życiu codzinnym jak i w pracy, macie jakieś pomysły jak można je “pozytywnie” wykorzystać w życiu codziennym i pracy? Nie chodzi mi tutaj o typowe odpowiedzi “kontakt z ludźmi” tylko takie trochę z “wyobraźnią” :smiley:

Czekam na pomysły! :slight_smile:

szalonaruda , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.

@szalonaruda portale społecznościowe można wykorzystać w bardziej produktywny sposób tworząc grupy, w których wspólnie omawiać będzie się projekt, grupę pracowniczą, dzięki czemu można być na bieżąco ze sprawami zawodowymi, czy np. grupę szkolną, klasową, by być na bieżąco ze sprawami szkolnymi. Ja np. wykorzystuję FB jako taki bardziej nowoczesny czytnik RSS, mam “polajkowane” strony, które udostępniają newsy i wpisy na tematy mnie interesujące i w ten sposób mam wszystko pod ręką.

Pozdrawiam :wink:

A znasz/cie może jakieś inne ciekawe sposoby? Innowacyjne wykorzystanie takich rzeczy lub też po prostu innowacyjne portale społecznościowe albo inne strony, które mogłyby zagościć w naszym życiu codziennym, ponieważ uważam, że z każdym dniem coraz bardziej rośnie rola takich portali/stron w naszej codzienności? :wink: