Jak często formatujecie komputer?

Kiedyś chodził na Windowsie ME aż od 2002 do 2004 to dwa lata :slight_smile: następnie na Windowsie XP Pro rok i teraz nowy komp i legalny system Windows XP pro heh jakiś tydzień. Format robię a raczej robiłem co miesiąc bo po co te optymalizacje itp. jak lepiej zainstalować nowy system a na pewno nie zaszkodzi nagrywarkę mam to sobie przegrywam potrzebny pliki i robię format wszystkich partycji by był pewny że nic nie zostanie ze starego systemu. Teraz postanowiłem nie robić już tak często formatu bo już mi się to znudziło więc będę dbał o system no zobaczymy co z tego wyjdzie. Ten był zainstalowany 23 sierpnia 2006 :oops:

Mój rekord to 2 formaty w ciągu dnia :stuck_out_tongue:

każdy kto formatuje kompa częściej niż rok na pewno używa windowsa :slight_smile:

a żeby ot’a nie było: ostatnio formatowałem partycję windowsową jakies 4 miesiące temu, a jeszcze poprzedniego formatowania nie pamiętam

Jeszcze nie robiłem formata a kompa mam od listopada 2005 :wink:

PS:kumpel robi co tydzień serio!

to musi mu sie strasznie nudzic… mi przywracanie kompa po formacie zajmuje ok 2 dni… :frowning: :evil:

To się ciesz, po co go formatowałeś, ja bym chciał mieć takiego procka 8)

I dlatego “konserwuje” mojego kompa aż do czasu, gdy pokona mnie “ekran śmierci” albo jakiś hardware’owy problem.

Format jak sie coś posypie… średnio raz na 5 miesięcy… ŚREDNIO!

Tak, tak - formatujcie dysk codziennie, to będziecie mieli szybszy HDD!

Jak ten się zepsuje i kupicie sobie nowy :wink:

Pamiętam ze mojego segejcika:):slight_smile: Jak mi sie coś spiepszyło to 5 razy w ciągu dznia i to pare razy u mnie pare u kolegi i jeszcze z informatykiem na niskich poziomach. I nic z tego nie wyszło. Cos sie w dysku spaliło. dysk chodzi ale XP-eka zainstalowac nie można za nic na świecie.

A teraz odkąd mam nowy dysk segate to od 3 października 2005 roku. nie było formatu:) i oby tak dalej:)

Teza fałszywa :stuck_out_tongue:

Używam Win 98SE, a ostatnie formatowanie było

ze 4 lata temu ( nie pamiętem dokładnie )

Komputer mi śmiga bardzo dobrze więc nie formatuje ;]

osobiscie nigsy nie formatowalem z powodu rozsypania sie systemu…

mialem juz dwa stare kompy i raz robilem to jak zamienialem Win 95 na 98… nowego kompa mam od pol roku i tez bez formata oczywiscie :slight_smile: i na najblizsze 2 lata go nie zapowiadam :slight_smile:

Na 98 to jakieś specjalne osiągnięcie nie jest zajeździć ten system to trzeba być wybitnie inteligientnym ;] Spróbuj tyle czasu utrzymać XP’ka wtedy to już będzie wyczyn ;] ;]

;p

:spoko:

Formatuję, gdy mi tego potrzeba.

Bez przyczyny nie warto.

BTW. Lepiej robić sobie obrazy partycji niż formatować. :wink:

W tym roku formatowałem gdzieś tak z 7 razy :confused: Dysk ma już z 5 lat to się troszkę chrzani.

hmm w zależności czy komp jest zawirusowany i zamulony Teraz się to zmieni bo od jutra jestem odciąty od neta więcc reinstalka systemu wskazana

Ja jakoś raz na rok… :wink:

ja 2 razy w roku

Wreszcie człowiek, który potrafi obsługiwać Windowsa :spoko:

A już straciłem wiarę, że taki się znajdzie na tym forum :wink:

Wtedy kiedy naprawde już trzeba…

Kompa formatowałem 1 raz , a mam go już od whohoho może listopada 2004

Mój w styczniu czy lutym 2007 będzie świętował drugi rok :mrgreen:

XP HOME SP2 - nie zanosi mi się na to, abym miał formatować kompa przez najbliższe dwa lata więc powinienem tyle wyciągnąć :smiley: