Jak dbać o lakier piłki?

(Korn Ik5) #1

Cześć

Wczoraj kupiłem piłkę Mercurial Speed coś takiego jak tutaj http://www.allegro.pl/item113356361_nik ... d_ss_.html Na piłkach za tą cenę lakier zbyt długo raczej się nie trzyma. I moje pytanie brzmi tak: co mogę zrobić by przedłużyć żywotność lakieru? czy coś by dało gdybym pomalował piłkę przezroczystym sprayem i czy by to działanie nie miało jakiś skutków ubocznych? Czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam :twisted:

(fiesta) #2

Położyć piłkę za szybką i patrzeć na nią :P:P:P

(Kosior6) #3

To jest raczej nie mozliwe, ponieważ kiedy kopiesz piłke lakier sie sciera, jeśli chcesz, aby lakier utrzymał sie jak najdłuzej to zrób tak jak radzi fiesta

Albo jej w ogóle nie dotykać... ojjj będzie długo żyła... tak długo... a tak poza tym to nie wiem... graj nią na trawie a nie na żwirze; po meczu weź ją szmatą przetrzyj...

(system) #5

nie graj na asfalcie :stuck_out_tongue:

(Krzysix) #6

nie kop po ścianach :mrgreen:

(Scotty2) #7

nie kop w butach :slight_smile: w skarpetkach mniejsze tarcie :smiley:

(Matrix32) #8

Po prostu graj tylko na trawie. Ja kiedyś miałem piłkę w podobnej cenie. Grałem nią na asfalcie, odbijałem o ścianę i się lakier zdarł. Kupiłem wię nową piłkę i gram nią tylko na trawie. Teraz lakier nie zdziera się prawie w ogóle.

... a wiesz że prawie robi wielką różnicę... ?? :P:P:P

(Edgarmks) #10

betonie

nie kop o sciany

Graj nią tylko na trawie

(Korn Ik5) #11

Powiedzmy, że dzięki.

(outca$t.) #12

Albo umieść ja w formalince, lub nałóż czepek, który zakryje całą jej powierzchnię :smiley: