Jak dlugo ladowac baterie? k300i

witam. wczoraj kupilem nowy se k30i i dzisiaj podlaczylem do ladowarki, wiem ze pierwszy raz trzeba dluzej ladowac czy jakos tak, wiec ile musze ladowac?

musisz sformatowac baterię, rozładowujesz ją do zera potem ładujesz około 15 godzin i tak 2-3 razy i potem używasz normalnie. Później nie trzeba już formatować baterii ponieważ baterie litowo jonowe teorytycznie mogą być doładowywane bez utraty wydajności…

Aż sie nie naładuje do pełna nie musisz jej formatowac - to są baterie Li-jon be efektu pamieci nie wymagają formatowania - zeby ów bateria dłużej ci pociągła lepiej staraj sie jej nie rozładowywac do końca czesto lepij ją doładuj i nie wystawiaj bespośredni na wysokie i niskie temp nie lubi tego

za pierwszym razem chyba raczej wymaga… później nie wymagają ponieważ jak dobrze napisałeś M a x nie mają efektu pamięci, który był w bateriach nitowo jonowych…

8 -12 godzin

Chyba nie.

Ten typ baterii nie zapamiętuje formatowania baterii.

Pierwszy raz wystarczy jak poładuje się z 4h

Ja tez posiadam ten telefon! Od kąt go mam ładuję go tak samo cały czas aż wskaźnik wskarze że bateria jest pełna! I fonik mi trzyma 6 - 7 dni!