Jak długo ładować baterię w Sony Ericssonie K300i?

(Wnb83) #1

Witam. Mój problem polega na tym, że ładuje już w tym telefonie baterię 9 godzin i jeszcze nie chce się naładować - dlatego też zadałem pytanie, które zawarte jest w temacie posta. Czy to normalne, że tak długo ładuje się bateria?

(Mwojciechowski55) #2

Mi ładuje się na full 6 godzin

(Dudas bad boy) #3

yy mi na full z 5. :stuck_out_tongue:

(Wnb83) #4

W takim razie czemu mi po prawie 10 godzinach nie chce się jeszcze naładować do pełna ?? W czym może tkwić problem w:

1. baterii

2. telefonie

3. ładowarce

??

(Błażej) #5

Jak “leciwa” jest bateria?

Jeśli ma już ponad 2 lata to mogły wystąpić takie problemy, ale nawet po 4 latach nie powinno tak się dziać.

Weź inną ładowarkę do SE albo Ericsonna i sprawdź ile czasu będzie się ładować.

(Wnb83) #6

Bateria jest z kwietnia tego roku. Czy w związku z tym wyłączyć teraz ładowanie baterii czy zostawić jeszcze na całą noc?

(don maciej) #7

sony ericssony czasmi pokazują inny stan baterii niż jaki jest naprawdę mogą pokzywać że jest naładowana do połowy a tak naprawdę będzie do końca w mojej t610 tak się często działo :stuck_out_tongue:

(Wnb83) #8

don maciej , masz absolutną rację - w moim przypadku było dokładnie tak samo. Problem został więc rozwiązany. :slight_smile:

(Wojtanos) #9

Ja ładuje k300 około 2 godzin 30 minut (serio). Może źle sformatowałeś baterie?

(Boner3773) #10

o ile wiem to baterii li-ion nie powinno się formatować… :roll:

powinieneś iść do servisu jeżeli ten problem się powtórzy :?

(Kkorniak) #11

ja laduje od 3 do 5 godzin - dokladnie nie wiem 8)

(Wojtanos) #12

:shock:

Hahahahahaha! Nie wiesz - NIE PISZESZ!

Jest w instrukcji żeby formatować…

(Boner3773) #13

nie?..

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=517806&highlight

przeczytaj cały temat…

on ma prawdopodobnie baterię litowo-jonową…

WIĘC TY JAK NIEW IESZ TO NIE PISZ :twisted:

(Wojtanos) #14

Tylko, że on ma problem z telefonem a nie baterią. Trzymam przed sobą instrukcje obsługi mojego k300 i jest npisane, że należy formatować.

Wiem, dlatego piszę :roll:

(Kkorniak) #15

tez to wiem i dlatego to potwierdzam :slight_smile: a jak kupujesz kome w salonie to zawsze mowia ze trzeba najpierw sformatowac :lol:

(Boner3773) #16

hmm ja swojej baterii nie formatowałem i trzyma mi ~7dni przy normalnym użytkowaniu… :roll:

(Kkorniak) #17

moze to zalezy od baterii? jak komu sie trafi :o 8)

(Boner3773) #18

możliwe…nie wiem tego.

poprzednio miałem motorolę i baterię ładowałem co 2 dni…a była formatowana bateria…teraz postanowiłem się zastosować do tego co MarS pisał i trzyma ładnie :slight_smile: może od fartu na jaką baterię trafisz…tego nie wiem.