Jak długo śpicie? O ile w ogóle chodzicie spać

Ja śpie od 7-10 godzin. Nieraz dłużej jak jestem zmęczony, nieraz krócej jak coś mnie obudzi :lol:

Zależy od sytuacji…

Ostatnio śpię… Heh…

Powiedzmy, że kładę się spać koło 4:00 a budzę się w zależności od potrzeby… czasami o 6… czasami o 8…

Więc zaznaczyłem, że 3-4 h :))

To tak, jak ja :wink: Co prawda ja mogę sobie na to pozwolić ale nie chcę, gdyż mam świadomość, że życie jest krótkie. Nie darowałbym sobie gdybym umarł we śnie. To byłaby wyjątkowa porażka. :smiley:

Mnie to muli ok. 23, a wstaję przed 8, czyli śpię ponad 8 godzin. Zdarza się też czasem w dzień, ale tylko w czasie roku szkolnego. :smiley:

może piszmy też ile spalismy najwięcej (z wylączeniem okresu niemowlęcego).

Ja zawsze chodze spać nie wcześniej niż o 23, chyba że jest jakiś fajny film albo jakaś gierka mnie wciągnie to do 1 w nocy lub jakaś imprezka :roll:

aha, a spię w roku szkolnym do 7, a na wakacjach i weekendy do 8-9

niekiedy od 12 do 11-12 a rekordy 23 do 15-30! !!

mój rekord : około 15 godzin

ja to roznie spie… zdazaja sie nieprzespane noce wypelnione rozkminkami na temat egsystencji i innych piedol (waznych lub mniej). Dwa razy mialem dwa hardcorowe tygodnie. Spalem wtedy po 2-5h na dobe przez okolo 5-7 dni (ale kawy to pilem jak nienormalny-hektolitrami). ale potem jak zasnolem to i tak sie budzilem i sapc nie moglem.

Moj rekord w snie (na trzezwo) 12h (po ostrym melanżu) 17h

własnie ja sie najbardziej martwie o Musga… rzadko sie udzielam tutaj…ale tez czesto tu bywam.i wsędzie widz eposty Musga, która by to nie była godizna tam wszędzie jest Musg, martwie sie jeszcze o kolege Bocziego bo jego tez jest duuużo :P:P a sam spie…hmmm w dni szkolne z 7h… a w wakacje to pewnie i do 10 dochodze czasami :D:D:P POZDRAwiam :wink:

średnio 7-8

w wakacje powyżej tego do 9-10 godzin

w roku szkolnym to po 5-6 nie wliczając weekendów :wink:

Musg’a i Boczi’ego w nocy zastępują boty :smiley:

Na początku jak miałem kompa w wekendy było od 4 do 8-9 godziny spanie ale teraz to juz sypiam normalnie 7-8 godzin

Co to znaczy? :clever:

masz bota który cały czas za ciebie pisze na forum

o prosze juz po 23 a on dalej tu jest :P:P on chyba połączył sie ze swoją masyzną :P:P

Za to Bocziego w ciągu dnia nie było :stuck_out_tongue:

Musi odpracować w nocy :smiley: :smiley: :wink:

:wink:

Niestety nie :slight_smile: Myślałem, że chodzi o bota w innym sensie, to uważałem za zbyt dosłowne :wink:

Co za szpieg :lol: Że ja chodzę po 23-ej spać? :PPP

9-10 to moja nuta :smiley: