Jak długo swobodnie pogram na takim sprzęcie

Co sądzicie o tym sprzęcie ??

Procek: Pentium D 3 GHz

Płyta: Gigabyte 81945PL-G

Ram: 2x512 Mb Kingston

Grafa: GeForce 7600Gt 256MB

Dysk: 160GB

Nagrywarka DVD LG

Zasiłka 400W

Monitor LCD 17` Hyundai L72D

Jak długo na nim pogram ??

Proszę o zmianę tematu na konkretny, który będzie mówił o Twoim problemie.

Więc tytuł zmienię ja. Na przyszłość staraj się bardziej konkretnie nazywać swoje tematy.

Zbędne posty kasuję.

komp jest ok

ale kup dysk 250 GB najlepszy stosunek cena/pojemność

monitor samsunga bym, wybrał

i jaka zasiłke wybrałeś ? mam nadzieje że nie jakiś no-name … ?

minimum to chieftec

dołożyłbym jeszcze ramu tak do 2 GB oczywiście na tym też bedzie dobrze chodziło ale ja wychodze z założenia 1 GB ram na jeden rdzeń :lol:

wydaje mi sie to optymalne :wink:

p.s. monczkim co napisałem nie tak ? :shock:

================

monczkin

to dobrze ze kom ok, no zaslilacz chieftec!!

lasio08 ja bym zmienił procek :slight_smile: i co za tym idzie również płytę główną. Ile masz kasy na ten sprzęt?

Przydałoby się ramu przynajmniej 2GB i jakiś lepszy monitor (nie patrz na cenę - tu chodzi o jakość)

Co do grafy i procka patrząc jak się rozwija rynek (procesor core duo :frowning: ) to sprzęt ten wystarczy spokojnie na nawet 3 lata ( a potem obniżamy detale w grach i jeszcze pojedzie spokojnie kolejne 2 lata) :mrgreen:

według mnie 2 gb ddr to juz standart po co komu 200 gb dysk ! nie po to ludzie wymyslili dvd rom dvd-rw i plytki dvd. masz cos nagraj to . zainwestuj w ramy

Jeszcze nie :stuck_out_tongue: 1GB to tak ale nie 2 GB

Ale jeżeli myślimy już o komputerze na przyszłość (3 - 5 lat) to nawet 2 GB może okazać się za mało.

Zwłaszcza patrząc na vistę i chęc grania w najnowsze gry :mrgreen:

Tak długo do kiedy nie wejdą gry których wymagań nie bedzie spełniac Twój komp, a kiedy dokładnie :arrow: wróżek na forum nie ma 8)

Obecnie najlepszy stosunek ceny do jakości prezentują dyski 320GB, np. Seagate Barracuda z nowej serii 7200.10 za niecałe 400zł z 16MB pamięcią cache.

No komp całkiem dobry. Napisz ile masz kasy na sprzęt to może uda nam się na podstawie tego coś innego zasugerować. Co do monitora to już bym się troszkę dłużej zastanowił. Zależy ile masz na niego kasy, ale ja byłbym za SONY lub VieWSonic. Jak masz z 1200zł to za to możesz już coś kupić ( monitor ). Co do ramów zawsze możesz kupić 1GB w jednej kości a potem dokupić drugą kość :D. Co do dysku twardego, to ja polecałbym coś w stylu

, ale raczej MAXTOR ;).