Jak do diabła wywalić reklamowe tło na forum

Witam, oczojebne oczywiście
Na stronie dobreprogramy jest to jasne, a tu?
Dziękuję

A tak:

Fucktycznie… strasznie się kaszani forum przez to.
Portal też.
W szukajce ledwie coś widać.

Można zablokować te re -kolekcje średniowieczne, a i tak jest tylko głupiej…


Lepiej… nie kląć :stuck_out_tongue:

Zainstaluj stylish dla Firefoksa lub Chrome i zrób nowy styl dla dobreprogramy.pl.
W Firefoksie wpisz:

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain("dobreprogramy.pl") {
  body {background: transparent !important}      
} 

Dla Chrome w url dla całej domeny i wpisz:

body {background: transparent !important}

Ja rozumiem, że chcą zarobić. To normalne. No ale taki za przeproszeniem syf reklamowy to dla mnie przesada.

ublock:
dobreprogramy.pl##script:inject(abort-on-property-write.js, injectToShadowRoot)
forum.dobreprogramy.pl##body[class]:style(background-image: none !important; background-color: #fbfbfb !important;)

1 polubienie

U mnie w Edge z rozszerzeniem Adguard Blocker na stronie glownej dobreprogramy ładnie blokuje te syfiastą reklame, ale na forum juz nie.

Hej,

Wiadomości z frontu - reklama będzie na forum aktywna do 21-go marca. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

A po 21 co będzie? :wink:

Też mnie ta reklama danerwuje a Opera sobie z nią nie radzi.

Hej,

Nowa reklama? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

I raczej sobie nie poradzi, bo podobnie jak Chrome oraz Chromium ma problem z “beforescriptexecute” i dlatego jej blocker tego nie ogarnie :wink:
Z resztą sam sprawdź… Wejdź tu i zobacz jaki komunikat dostaniesz na ekran…
http://www.w3c-test.org/html/semantics/scripting-1/the-script-element/script-before-after-events.html
Jeśli Ci się pokaże coś w tym stylu:
{“error”: {“message”: “”, “code”: 404}}
znaczy, że wbudowany blocker tego nie przeskoczy i trzeba go zastąpić czymś innym.
Nie wiem jak z Operą, bo jej nie używam, ale w Chrome załatwiłam sobie sprawę zmianą z uBlock na uBlock-Origin wraz z dodaniem uBbo-Extra. Wrzuciłam mu jako filtr taki wpis:

forum.dobreprogramy.pl##body[class]:style(background-image: none !important; background-color: #fbfbfb !important)

I mam teraz ładne białe tło na forum :wink:

Jajks! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale w planach jest też wybór karnacji na forum, gdzie będzie wybór takiej bez reklamy.

Dajcie spokój na suchy chleb dla konia musza zarobic :stuck_out_tongue:

uhumm… a ja na rachunki za telefon, a zwłaszcza net w roamingu :stuck_out_tongue:
Te reklamy wpierniczają tyle danych, że mała głowa. Okej, jeszcze bym nic nie mówiła, gdyby były ładowane raz i tyle. Ale co reload strony, albo przejście gdzieś do innego działu i znów ładowanie tych “kobył”?
Trochę przesada. Do tego nieopatrzne kliknięcie gdzieś w tło i na następnej stronie automatyczne ładowanie filmiku… zjada dane i daje po uszach.

Ze swojej strony dodam tylko tyle że faktycznie forum zrobiło się mułowate od chwili wprowadzenia tych bajerów od NC+.
PS. Garoz, co to jest EDGE? Ja EDGE miałem lata temu - teraz mam LTE…