Jak do diabła wywalić reklamowe tło na forum

Czarne tego forum tło jest dużo cięższe nawet od wiadomości tvn24. Czy to takie połączenie discourse z tym ładowaniem czarnego tła, potem biało i biało po tej czerni, a mnie od tego oczy nie odpoczną?
Przełączanie cały czas przez działy, przez tematy, - to horror.

RAMboli bamboli…

Całe forum jest w wersji beta, wtyczki są w wersji beta, no to (nie)działa to wszystko tak, jak powinno, ale

Wybór będzie dokonywany poprzez plugin, który swą ikonkę będzie miał obok poczty (na górze, po prawej stronie). No i użytkownicy mają nie widzieć reklam.

Tak pięknie o tym wszyscy tu mówimy ale nikt a nikt nie posadził się na stołek reklamodawcy choć na minutę. Przecież w NC+ same głąby nie pracują (pomijam biuro obsługi abonenta). Wejdzie sobie taki szefo działu reklamy NC+ na forum, poczyta wątek w którym głośno na temat jak wydymać NC+ pluginami (brać $$$ za coś co da się wyłączyć) i co wtedy???
Jak długo NC+ będzie słać $$$ na konta DP???

Adminy szanowne. Nie “kopta” sobie dołka. Zróbcie jedynie mega komprechę tak by reklama była lekka i tyle. Nie ma sensu kombinowania. Każdy serwis WWW musi żyć z reklam i praktycznie każdy mały serwis śni o takich $$$dawcach jak NC+. Wypuścić z ręki złotą rybkę bo garstce tubylców coś nie pasuje? To niech tubylcy zrzucą się w składkach na utrzymanie DP i będzie git!
Ja jestem za tym by odciążyć grafikę, zrobić porządek z linkami i nic więcej nie trzeba a jak komuś muli strona to niech w końcu weźmie sie za robotę i zmieni se neta na szybszy i tyle.


Moim zdaniem należy zrobić porządek z wyświetlaniem strony.
Po co te wolne obszary???


Ścisnąć to wszystko bardziej…!!!

Będzie się łatwiej czytać - więcej postów wejdzie na stronę, mniej przewijania i tyle.

Zobacz jak wygląda tu:


To jest ten sam silnik forum.