Jak dobrze typować mecze sportowe

(Tomwac5) #1

Witam , tak jak każdy wie że nie zawsze się wygrywa , i oto moje pytanie jak dobrze typować , żeby coś z tego mieć

Dzieki z góry za propozycje

(Jacek Bydgoszcz) #2

Do wróżki idź albo do jasnowidza. :roll:

(Dlaforum) #3

Zarejestruj się na te forum może pomoże Ci i jeszcze strony o typerach: Gambet.net <> liga typerów <> iga Typerów + forum <> typerzy.

Post do naszego forum bukmacher - stronki i jeszcze jeden do zakłady buchmakerskie- systemy

Więcej spotkań

Najlepiej grać w tenisa lub siatkówkę bo brak remisów.

Jedna drużyna

Wybrać konkretną drużynę co zazwyczaj remisuje i grać progresją.

(kwasna pikla) #4

najlepiej mieć dobry układ z tymi co te mecze ustawiają ^^ :wink:

(Krzys299) #5

Istnieją zamknięte fora na których podają tzw. fixy czyli ustawki. Niewielki % zwykłych szarych typerów na do nich dostęp. Jeśli chcesz tam wejść musisz mieć znajomości lub zaoferować coś od siebie. Chyba że jesteś wybitnym typerem :slight_smile:

Co do pierwszego pytania, analizuj, śledź spotkania, składy, kontuzje, kartki, ostatnie wyniki, wyniki sprzed kilku lat z drużyną z którą ma być mecz. Z czasem nabierzesz doświadczenia, pozwoli Ci to wyczuwać niespodzianki i omijać je szerokim łukiem. Stawiaj na kuponie góra 3-4 mecze a nie tasiemce po 10 bo wtedy na pewno nie wejdzie. Postaw większą stawkę ale mniej dobrze dobranych meczy, wtedy szanse na dobre wytypowanie bardzo rosną.

(SolelyRose*) #6

Jak chcesz coś wygrać to nie dawaj 2X, czy podobnie zawsze stawiaj konkretnie. Nie, że remis, lub wygrana.

Trzeba ryzykować. Do tego trochę wiedzy by się przydało :wink:

(Krzys299) #7

Mówisz to początkującemu? Szybki sposób do bankructwa [-X

(Tomwac5) #8

Dzięki Wam za te propozycje , ale dzisiaj się wkurzyłem totalnie , postawiłem 6 meczy po kursie 1.9

47.04 tak jakoś wyszło i postawiłem JEDEN I JAKO OSTATNI z kursem 1,25 i TO G**** NIE WESZŁO i a TAK BEZ TEGO OSTATNIEGO ZDARZENIA moglem mieć 470 Zł Z GROSZAMI . kurde nie podaruje sobie tego .

Wszystko weszlo po 1.90 a takiego G**** 1,25 nie weszlo

(Bodzia Ko) #9

zawsze zostaje ten ostatni "pewniak" i bardzo często się zdarza że niestety nie wchodzi - wiem z doświadczenia :wink:

Pokombinuj z systemami stawka początkowa jest troszkę większa ale ryzyko że przegrasz wszystko jest mniejsze...Pzdr. :slight_smile:

(SolelyRose*) #10

@ DUDA

szanuj pieniądze, ale pier*** drobne.

Czasem można się podeprzeć X-em, przy większych stawkach, bo wiadomo, że różnie (up) może być :smiley: No i właśnie nawet dobrze zrobiłeś, bo nie opyla się obstawiać więcej niż 5/6 spotkań, tylko pójść po większej kasie na kupon. Teraz po tym niedosycie pewnie chcesz spróbować jeszcze raz, co...

ale to gł**** wciąga :smiley: