Jak dodać opcję 'Minimulazuj do Tray' w Windows XP?

Witam.

Czy podpowie mi ktoś jak dodać samemu opcję minimalizowania okienek, programów itp. do traya? Obecnie używam Power Manu Version (kilka kb) ale da się dodać taką opcje na pewno samemu :wink: Prosiłbym o opisania jak to mogę zrobić. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Nie można osiągnąć czegoś takiego bez użycia dodatkowego oprogramowania.

Bez dodatkowe oprogramowania? Jesteś pewien? Być może masz rację ale…

Nie znam się dokładnie na tym ale jestem niemal pewien, że jest możliwość zrobienia czegoś takiego.

Może ktoś inny się wypowie. Faktycznie nie da się tego zrobić?

Oczywiście, że się da jak będziesz miał źródła programu i kompilator. Sam sobie zmodyfikujesz program, później go skompilujesz i już gotowe. :slight_smile: Jak tego nie masz, to pozostaje bardzo dobry, darmowy programik Tray It!.

Jeżeli miałeś kiedyś taką opcje to możliwe że miałeś XPka ptchowanego autopatcherem za czasów kiedy można było go spokojnie i legalnie ściągać z najnowszymi legalnymi poprawkami - tam była masa tego typu dodatków które pozwalały osiągnąć coś takiego. Teraz, zgodnie z tym co mówili moi przedmówcy, pozostaje Ci ściągnięcie dodatkowego oprogramowania - przedtem ono też tam było, ale instalowało się razem z poprawkami i dlatego mogło to ujść Twojej uwadze. Sam windows xp nie ma możliwości takiego minimalizowania.