Jak dodac stronke na google

Witam wybralem dzial ‘Na luzie :-)’ bo pomyslalem ze odpowiedza mi na pytanie goscie na luzie :slight_smile: czyli ktos spoko, no a teraz do zeczy.

Wiec czy ktos wie jak dodac moja stronke ********** do wyszukiwarki google.com google.ca google.pl?? Ja szukalem juz na wielu forach i fszedzie pisalo to samo, i wkoncu wpadlem na pomysl zeby zapytac sie na tym forum bo wkoncu na tym forum zawsze dowiedzialem sie tego co chcialem. Ja nie jestem zaawansowanym websterem wiec czy muglby mi ktos napisac jak dodac moja strone do google??

P.S. Ja juz prubowalem wiele razy i mi nie wyszlo wiec jak nie wyjdzie mi ti tym razem czy muglby mi ktos dodac do google moja strone za mnie ?? Zgury dzieki :slight_smile:

Linki do zgłaszania stron: KLIK

http://www.google.pl/intl/pl/addurl.html

ps

dużo błędów popełniasz polskiego się poucz :stuck_out_tongue:

Artur13 , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

Nauka poprawnej pisowni przyda Ci się również w wielu innych miejscach. Z pewnością jednym z takich miejsc jest Twoja strona internetowa. Myślę, że lepiej będzie jeśli powstrzymasz się od jej pokazywania do czasu opanowania podstawowych zasad poprawnej pisowni. Nie jest to złośliwość z mojej strony a jedynie życzliwa porada.

I oczewiście mi nie wyszlo :frowning: Czy muglby ktoś dodać moją stronę ***************8 na wyszukiwarkę google za mnie ?? Bardzo was prosze.

Jak ci nie wyszło? To normalne że strona nie pojawia się od razu w wyszukiwarce.

Postaraj się żeby w internecie było dużo linków do twojej strony (toplisty, katalogi), wtedy strona będzie wyżej w Googlach.