Jak dodawać zakładki do Firefoxa? :)

Witam. Może to głupio zabrzmi, ale jak się dodaje zakładki do Firefoxa do wybranego przeze mnie folderu? W Chromie po kliknięciu w “gwiazdkę” pytał w jakim chcę folderze ją zapisać. Podczas gdy w FF 31 po kliknięciu w gwiazdkę (przytrzymanie jej nic nie daje) zapisuje w “Zakładkach nieprzypisanych” i dopiero po ponownym kliknięciu gwiazdki daje mi wybór folderu. Przez co dana strona zostaje w sumie zapisana chyba, zarówno w “nieprzypisanych” jak i folderze. Robiąc bałagan, który trzeba potem sprzątać.

Ctrl+D wciśnij i kliknij z listy rozwijanej, w kŧórym folderze ma zapisać odnośnik.

 

Dzięki za pomoc.

A wcale że nie, za drugim kliknięciem gdy wybierasz folder gdzie chcesz mieć tą zakładkę FF ci ją automatycznie przenosi z zakładek nieprzypisanych do wskazanego folderu i nie ma bałaganu bo zakładka jest tylko tam gdzie ma być.

Szkoda że kolega nie sprawdził jak jest naprawdę tylko z góry założył że jest źle i na błędnych założeniach oparł swój post.

 

A skoro zakładka jest automatycznie przenoszona to nie widzę potrzeby używania podanego skrótu klawiaturowego, przecież podwójne kliknięcie jest i prostsze i szybsze.

Pozdro.

Dlatego napisałem “Przez co dana strona zostaje w sumie zapisana chyba , zarówno w “nieprzypisanych” jak i folderze.” :slight_smile:

To nie było łatwiej sprawdzić czy zostaje czy nie?

Dla mnie było oczywiste że za drugim razem zakładka musi być przenoszona skoro FF daje wybór i bym się mocno zdziwił jakby tak się nie działo (tylko jakiś bug lub ewentualnie jakiś dziwny dodatek mógłby to spowodować).