Jak działa Control Panel nVidia w systemie Vista

Zastanawia mnie fakt czy działanie panelu kontrolnego dla kart serii GF 6,7 i 8 jest takie jak to opisuje info: KLIK

Ja co prawda korzystam ze sterownika modowanego 97.46 ponieważ nVidia dla kart serii FX pod system Vista, nie wydała sterownika umozliwiającego obsługę TV-Out ale właśnie na nim nie mam żadnej w/w opcji. Przypominam sobie jednak, ze instalując znajomemu do karty GF 7300 sterownik 100.65 też nie widziałem żeby np. było można w panelu zmienić wielkość obrazu w TV. Nie można było również wyświelić jako wideo pełnoekranowe tak zeby na TV był film a na PC zminiaturyzowane okno playera

W moim przypadku nie idzie również przeprowadzić żadnej regulacji w nakładce. Opcje te są nieaktywne:

http://img391.imageshack.us/img391/9745/82493915th7.jpg

Jak to wygląda u Was?

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

miet55 dał konkretny temat, bardzo ważny temat, wielu ma problem z działaniem panelu kontrolnego nvidia pod vista

Czy w ogóle komuś się udało wyeksportować sygnał do TV na zasadzie wideo pełnoekranowego, tzn. na PC mieć podgląd z odtwarzacza w rozmiarze zminimalizowanym a na telewizorze obraz w pełnym rozmiarze? Czy jest karta i sterownik umożliwiający powiększanie/pomniejszanie obrazu w TV. Proszę o podanie kart oraz sterowników na których to ewentualnie się udaje.