Jak działa u was YouTube?

Witam,

chcę się zapytać : jak u was działa YouTube, a dokładniej ładowanie filmików - u mnie na 6Mb/s się przycinają na 360p, a to normalnym przy tej prędkości raczej być nie powinno :wink:

Piszcie jak coś jak działa, na jakiej jakości i jaką macie prędkość neta i dostawcę :slight_smile:

U mnie na 6Mb/s (Orange Freedom) filmiki się przycinają na 360p, nic nie ściągam, tylko przeglądam to forum, a to raczej przy tej prędkości normalnym być nie powinno :slight_smile:

Chcę wiedzieć, czy tylko u mnie jest tak, czy to jest całkiem normalne i problem nie leży po mojej stronie :slight_smile:

Pozdrawiam!

Mnie przy necie 2mega 480 nie tnie nic. Sprawdzałeś ruch sieciowy ? Może jakaś aktualizacja ;]

//edit

Zobaczyłem jaki mi idzie max bez czekania na ładowanie. I np

na 720 idzie spokojnie. Ale na 1080 już niestety łącze nie nadąża.

u mnie podobnie od paru tygodni. nie wiem czym jest to spowodowane (50 Mb/s)

Już nie raz, czy to na Windows z normalnym pakietem oprogramowania, czy to ze wszystkim powyłączanym, czy to na Linuxie, czy to po kablu, czy to po WiFi - wszędzie tak samo.

No to może wina dostawcy ?

Dzwoniłem, ale wg. nich jest wszystko OK. I to nie do jednego, ale do czterech różnych konsultantów więc albo mówią prawdę, albo mam ogromnego pecha na niekompetentnych ;p

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wyczyszczenie cash. Jeśli nie pomoże raczej nic innego nie da rady. Wiele osób skarży się na wolny bufor youtube by dobrych łączach.

tnace-filmy-youtube-t448154.html

Przejrzałem tamte tematy no i niestety żadna z porad u mnie nie działa :frowning:

Trochę szkoda, bo nie ma innej alternatywy dla YouTube, tak jak nie ma alternatywy dla wyszukiwarki Google, która by sięgała chociaż w połowie do ich poziomu :slight_smile:

A może sprawa dot. samego youtuba i konkretnych dostawców / pól ip. Sprawdzaliście przez proxy ?

u mnie im większa rozdzielczość tym szybciej buforuje.neostrada 15Mb

problem jest po stronie youtube i serwerów w wyzszych rozdzielczościach mniej ludzi ogląda i lepiej chodzą widocznie różne rozdzielczości puszczane są przez różne serwery i zależy od ich obciążenia bo raz jest dobrze raz zle

U mnie bez różnicy, wszystko chodzi podobnie…

Proxy macie namiary na jakieś działające, bo ja chyba szczęścia nie mam…

Musisz korzystać z transparentów, bo te co mają cash mają też limit pliku pobieranego (przerywa ci ściąganie po jakiejś tam wielkości)

46.146.234.187:8080

U mnie od dawna tnie na YouTube, ale jak oglądam filmy popularniejsze lub z 720p to idzie na max. prędkości łącza (6 mb/s)

360p płynnie, 480p różnie a 720p nadal buforuje, ale jest nie co lepiej :wink:

Mam neostradę 6144. U mnie na you tube niektóre filmiki zacinają się na buforowaniu, inne natomiast chodzą płynnie. Nie przypuszczam, żeby to była wina mojego internetu. To raczej wina serwisu you tube, ich serwera i zamieszczanych tam filmów

U mnie 360p i 480p ładują się dłużej niż 720p i 1080p :wink: i to dużo dłużej :wink: ale podobno to wina upc które ma ostatnio z tym problem :wink:

internet 50mb/s :wink:

u mnie bardzo dobrze działa. Wcześniej na łączu 512 kbps filmy 480p ładowały się bez zarzutu, acz trzeba było spauzować na sekundę lub 2. Teraz na 2Mb również nie ma problemu. Łącze w Multimedia, przeglądarka Opera.

Chciałem zauważyć, że gdy mamy obciążony procesor, to nie wyrabia i dlatego wolno ładuje filmiki.

Ostatnio na niektórych filmach np. tylko w jakości 480p jakby youtube coś ograniczało. Mam download ok 4.5 Mbit na GSM, ping ok 70 - 100. Na 720 I 360 było ok. Ale to b.sporadyczny przypadek.

Generalnie film pojawia się od razu. Sprzęt jak w podpisie.

Moje łącze jest dość opóźnione oraz szybkość jest kijowata. Zamaist 6 Mb/s mam 1. Znaczy zazwyczaj oglądam filmiki na najniższym p. Bo tak to na 1080 p to liznie mi 4 sekundy w godzine 8)