Jak gra przez internet w fife 07?

wie ktoś może jak się gra przez internet w fife 07.Bo ja wchodze TRYBY GRY potem GRA WIELOOSOBOWA potem SIEC LOKALNA i wyskakuje mi ZAINICJUJ i pisze podaj nazwę serwera i niewiem co tam wpisa wiem że nazwe ale jaką to niewiem może by ktoś wiedział prosze pisac.

ktoś musi zrobić serwer. A ty musisz wpisać nazwę tego serwera. Albo wyszukaj sobie dostępne serwery i dołącz do jakiegoś :lol:

wiesz może jaki to jest ten serwer nazwę???

Dodane 17.06.2009 (Śr) 15:01

musze wpisywac różny wyraz a nuż się uda tak odpowiedz???

No powiedział bym coś nieteges ale bym dostał trzeciego warna i BANa na 3mc :stuck_out_tongue: Więc muszę się powstrzymać, ogólnie to jednego warna dostałem przez podobnego ludzika jak Ty, który zadawał równie mądre pytania jak Ty.

Skoro Ty niby inicjujesz ten serwer, więc Ty ustalasz jego nazwę, jednak to Ci nic nie da bo byś grał sam.

Znajdź tam wybór INTERNET i tam szukaj jakiegoś serwera do gry, ale bodajże musisz mieć oryginał grę i konto w EA czy kto tam jest wydawcą FIFY(dawno nie grałem).

Albo poszukaj może jakiejś drużyny(czyt. teamu/klubu) na googlach i tam prawdopodobnie mają serwer 24/7 i są treningi i mecze, więc byś się może tam wkręcił i byś sobie z ludzikami grał, na pewno by tam był FAQ/poradnik jak się połączyć do ich serwera czy jak grać z nimi, a jak nie to na pewno ktoś by CI to wytłumaczył.