Jak grać sieciowo .. ? :|

Heh … to znowu ja :slight_smile:

Co trzeba zrobić, żeby grać sieciowo w jakąś grę… w sieci LAN… Od niedawna mam … można powiedzieć “nowy net” :smiley: i jakoś nie chce działać… :cry:

Hmmm :roll:

Może coś trzeba ustawić u administrartora sieci… bo to jest mała sieć :smiley: tylko 10 osób…

Pozdrawiam :wink:

spróbuj porozumieć się z admin ja korzystam z kablówki i za płatne serwisy muszę wysłać SMS aby dostać kod dostępu pozdrawiam

moze nie powinienem tego pisac bo to forum tylko o legalnym oprogramowaniu ale… wiekszosci gier wymagaja org. wersji a do tego jakies dziwne klucze itp. itd. wiec jak masz pirata to nie pograsz

Powinieneś mieć oryginalną grę. W grze będzie napewno OPCJA, żeby grać w sieci. U mnie w sieci też jest z 10 osób i gram BEZ PROBLEMU! Dajmy na to przykład, grę: Counter Strike.

Wchodzę w LAN GAME i poprostu druga osoba musi też tam wejść na swoim kompie no i serwer tworzysz już sobie w grze… KLIKASZ , że chcesz z nim grać i jest gites!! :slight_smile:

Mam orginalną wersję 8)

Ano jest 8)

Robie tak samo i nie jest gites :?

Hmm… a może wszyscy muszą udostępnić swoje pliki … ??

A co ma piernik do wiatraka ???

jesli nie możesz grac np. w cs’a po niecie to admin porty poblokowal a jak po lanie to cos jest zkaszanione porze przypidanie sa autoamtycznie adresi ip i sa rozne grupy adresow sprawdz to