Jak gracie w gry to na jakim poziomie trudności?

(Ramirez1) #1

Teraz odkrywam Call of Duty 2 na nowo na Weteranie jazda na maxa.A wy w co młucicie na Very Hard?

(Adrian) #2

ja grałem na maxa w far cry.... i powiem szczerze że różnicy znaczącej nie zauważałem, niektóre etapy prędzej przeszedłem na najwyższym poziomie niż na najniższym...

(system) #3

ja próbowałem w sapera na EXTREME poziomie z patchem 2.0 i update ale niemoge przejść , moze ktos inny dał rade ??

(Lopio) #4

Gdy gram pierwszy raz to zaczynam na poziomie który jest po środku listy, gdy gram drugi raz to na najwyższym poziomie.

(aju) #5

Ja młóce PES na najwyższym poziomie 8)

(Vanshei) #6

Zawsze max 8)

(Szymon651) #7

Fifa 2007 poziom legendarny (trzeba go sobie odblokowac zebye miec :lol: ale co z tego ze gram na najwyzszym poziomie jak w finale LM pokonuje chelsea 4:0 w czasie 4 min...... :o

(system) #8

ja na max. poziomie trudnośći przeszłem CoD'a 2 a w inne gry to zwykle najłatwiejszy a potem śreni gtałem w NFSU2 na hard ale zatrzymalem sie na 30%

(Błażej) #9

Ja tam w ET wbijam na server gdzie jakieś "wieśki" grają.

Goście nie do zjechania.. :stuck_out_tongue:

(Morgenowsky) #10

Zawsze na domyślnym... [normal]

(Ramirez1) #11

ja tez szukam zawsze gości nie do zjechania najlepsza zabawa wtedy jest.ja sie wbijam na serwery w FC

(CwAnKi <@>) #12

Ja zawsze gram na <<< Medium ....... :smiley:

To mi wystarcza >

(Ddd3) #13

To spróbuj zagrać sobie w Project I.G.I. 2 na najwyższym poziomie 8)

(Ramirez1) #14

ok jak skombinuje od jakiegoś kolegi albo przejdę się do sklepu i kupię to spróbuje na pewno.

(Sasquatch) #15

Saper w Windowsie - Ekspert

(Kulaa 01) #16

Ja zawsze w sportowych typu: PES, FIFA ;]

(Ramirez1) #17

wow moj temat ma juz 2 strony super,ale ja tu nie o tym he he ja również w PES-ie na very hard bo inaczej sie nieda w fifie to samo very hard ale fifa na najtrudniejszym jest jak pes na hard o wiele łatwiejsza.

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 15:16

widzisz typek kolega podemna tez skolował coś taniego

(Danielm86) #18

zawsze na maxa w każdą gierę :mrgreen: :lol:

(Mistrzklocek) #19

Ja gram na najwyzszych poziomach w piłeczki takie jak PES i Fifa.

(x-awier) #20

Ja tam gram na domyślnym, po przejściu gry już nie przełączam na hard i pykam od nowa bo mi się już zdąży znudzić ta gra :slight_smile: