Jak gracie w gry to na jakim poziomie trudności?

Teraz odkrywam Call of Duty 2 na nowo na Weteranie jazda na maxa.A wy w co młucicie na Very Hard?

ja grałem na maxa w far cry… i powiem szczerze że różnicy znaczącej nie zauważałem, niektóre etapy prędzej przeszedłem na najwyższym poziomie niż na najniższym…

ja próbowałem w sapera na EXTREME poziomie z patchem 2.0 i update ale niemoge przejść , moze ktos inny dał rade ??

Gdy gram pierwszy raz to zaczynam na poziomie który jest po środku listy, gdy gram drugi raz to na najwyższym poziomie.

Ja młóce PES na najwyższym poziomie 8)

Zawsze max 8)

Fifa 2007 poziom legendarny (trzeba go sobie odblokowac zebye miec :lol: ale co z tego ze gram na najwyzszym poziomie jak w finale LM pokonuje chelsea 4:0 w czasie 4 min… :o

ja na max. poziomie trudnośći przeszłem CoD’a 2 a w inne gry to zwykle najłatwiejszy a potem śreni gtałem w NFSU2 na hard ale zatrzymalem sie na 30%

Ja tam w ET wbijam na server gdzie jakieś “wieśki” grają.

Goście nie do zjechania… :stuck_out_tongue:

Zawsze na domyślnym… [normal]

ja tez szukam zawsze gości nie do zjechania najlepsza zabawa wtedy jest.ja sie wbijam na serwery w FC

Ja zawsze gram na <<< Medium … :smiley:

To mi wystarcza >

To spróbuj zagrać sobie w Project I.G.I. 2 na najwyższym poziomie 8)

ok jak skombinuje od jakiegoś kolegi albo przejdę się do sklepu i kupię to spróbuje na pewno.

Saper w Windowsie - Ekspert

Ja zawsze w sportowych typu: PES, FIFA ;]

wow moj temat ma juz 2 strony super,ale ja tu nie o tym he he ja również w PES-ie na very hard bo inaczej sie nieda w fifie to samo very hard ale fifa na najtrudniejszym jest jak pes na hard o wiele łatwiejsza.

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 15:16

widzisz typek kolega podemna tez skolował coś taniego

zawsze na maxa w każdą gierę :mrgreen: :lol:

Ja gram na najwyzszych poziomach w piłeczki takie jak PES i Fifa.

Ja tam gram na domyślnym, po przejściu gry już nie przełączam na hard i pykam od nowa bo mi się już zdąży znudzić ta gra :slight_smile: