Jak i czym Mp3 na AUDIO?!

Witam.

Chciałbym ok 50-u plików muzycznych Mp3 nagrać na płytke DVD ale TE pliki jako AUDIO. Nero owszem nagrywa AUDIO CD ale tylko na płytki CD, mieści się tam ok 17-20 utworów w formacie AUDIO. Jakim programem mogę bez problemu pliki MP3 z dysku twardego w kompie nagrać oczywiście nagrywarka DVD na płytke DVD w formacie AUDIO? Pozdrawiam

1.Jaki to ma sens?

Nagrywać audio na dvd :roll:

?

Owszem Nero nagrywa Audio CD bo o Audio DVD jeszcze nie słyszałem

A TAKI sens, ze na plytke DVD wejdzie mnostwo AUDIO a ja takiej płytki DVD z muza w formacie AUDIO potrzebuje. Mały przykład : Stacjonarny odtwarzacz DVD, ktory czyta pliki AUDIO…TAKI sens

stacjonarne dvd czytają MP3

Moze odpowiadajacy na moj post niech CZYTA co pisze, chyba, ze brak zrozumienia textu,wiec jak dziecku:

Stacjonarne DVD ktore NIE czyta Mp3, AUDIO tak.

Chce nagrac na plytke DVD np 200 plikow MP3 w formacie AUDIO zeby na TYM stacjonarnym DVD ktore NIE czyta MP3 SLUCHAC MUZY W SYSTEMIE kina domowego w formacie audio. Ehhh

Z tego co wiem nie będzie to działać. DVD + Audio = nic ci nie da.

stancjonarne odtwarzacze dvd nie odczytaja mp3 nagranych na dvd (o ile wiem to chyba tylko Manta jest taka zdolna),a jedynie mp3 na cd.

Nagraj sobie mp3 na cd,i tak wyjdzie tego okolo 200 utworow,wiec jest co sluchac.

Jest cos takiego jak Audio DVD (nie mylic z DVD-Audio) ale nagranie takiej plyty wymaga specjalnego softu np. Apollo Audio DVD Creator.

Jest to ciekawe rozwiazanie bo po wlozeniu plyty dvd tak nagranej mamy dostep do menu,gdzie mozemy porobic linki do roznych wykonawcow (tak jak do scen na dvd-video),a caly material muzyczny jest zapisany w jednym pliku(dvd szuka poszczegolnych utworow tak jakby byly one scenami wideo).

Mozna w ten sposob zrobic ciekawa plyte,ale jest z tym dosc duzo roboty,jesli chce sie zeby wygladalo to dobrze.

Swoja droga,szkoda ze DVD-MP3 nie jest czyms tak powszechnym jak CD-MP3. Czolowi producenci odtwarzaczy dvd powinni wziac pod uwage brak takiej opcji.

Trochę to będzie po chłopsku i może nie zadziałać zwłaszcza, że stracisz sporo czasu bez oczekiwanego efektu końcowego ale jak chcesz się pobawić to nagraj pliki Audio na CD (jako obraz płyty możesz żeby płyt nie marnować) a później weź skopiuj po prostu te pliki na DVD, może zadziała o ile DVD odczytują AUDIO z DVD nie znam się nie mam DVD stacjonarnego

Pozdrawiam