Jak i gdzie zarabiać w Internecie?

(Loczek__16) #1

Witam wszystkich!

Na poczatek proszę o zrozumienie,tzn wiem że jest cała masa róznych stron www na których są zawarte poradniki jak zarabiać w internecie ale są one według mnie bezsensowne,mają one jedynie przynieść zyski autorowi poprzez linki ref. i reklamy.

Temat napisałem dlatego bo jestem uczniem (pełnoletnim ofc) i troche brakuje mi funduszy na prywatne wydatki,czytałem dużo w internecie o różnego rodzaju sposobów zarabiania i wiekszośc z nich to fake'i lub niewypłacalne firmy.

Posiadam dużo wolnego czasu,od pn. do pt. jestem wolny w godzinach po południowych,a w weekendy całe dnie.

Ja nie oczekuje zarobków 500 zł na dzień (niektóre serwisy w ten sposób sie reklamują ;/ ),ale też nie mam zamiaru klikać w reklamy po pół centa ;(. Dlatego zwracam sie z prośbą do Was czy znacie jakieś sposoby zarabiania w internecie, z w miare rozsadnymi płacami.

Za odpowiedź z góry dziękuje!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim wesołych i miłych świąt !

Pozdrawiam, Loczek!

(Adriansiemaszkor1) #2

ja w wakacje zarabiałem tak, że kupowałem w hurtowniach różne rzeczy, które uważałem, że zejdą i sprzedawałem na allegro ... Przez 2 miesiące zarobiłem ponad 1500zł, nie jest to jakoś super dużo, ale jak na poświęcane 2h dziennie, to chyba wystarczająco.

(Loczek__16) #3

Ja też pracowałem w wakacje (te i poprzednie),byłem u wujka w Holandii.Tylko problem polega na tym że chciałbym zarobić również w roku szkolnym.Dlatego sie Was pytam.

(Adriansiemaszkor1) #4

ale sposób, o którym Ci napisałem nie tyczy się tylko wakacji :slight_smile:

(Loczek__16) #5

Sorry,dopiero pózniej sie gapnołem :stuck_out_tongue: towary kupowałes w lokalnych hurtowniach czy na allegro?

A co myślicie o kupowaniu rzeczy na ebay i sprzedawaniu ich na allegro? Na Ebayu jest troche taniej niz na allegro,ale troche boje sie kupowac. Jesli wpłace komus kase i mi nie przysle towaru? A na sprawiedliwośc raczej nie mam co liczyc jak koleś jest np. z Kanady.

(Adriansiemaszkor1) #6

no kupowałem w lokalnych hurtowniach. Wiesz, nie jest to wielki zarobek, bo np. kupiłem rzecz za 10zł, to sprzedałem za 18, ale na początku zainwestowałem 500zł i zrobiło się z tego na koniec wakacji ponad 2000, czyli miałem >1500 na czysto, więc mi to pasowało :slight_smile:

Tylko kupuj rzeczy, które mają szansę zejść i jakoś ciekawie je zareklamuj na allegro.

P.S. A na ebay bałbym się kupować cokolwiek :/... Pewnie dlatego, że nigdy tego nie robiłem.

(system) #7

"zainwestowałem 500zł i zrobiło się z tego na koniec wakacji ponad 2000, czyli miałem >1500 na czysto"

• Haloo, a podatek VAT i dochodowy? Pewnie nie odprowadziłeś... To radzę Ci nie rozpowiadaj tego po całym internecie, bo urząd kleszczy skarbowych tylko czeka...

"czy znacie jakieś sposoby zarabiania w internecie"

• Ja znam, www.dolarek.pl i takie inne, klikasz w reklamy i zarabiasz za każdą trochę, mi aktualnie udaje się tak zarobić 25-30zł miesięcznie :smiley: Wiadomo, że marne pieniądze, ale jak na nic nie robienie to i tak coś :lol: . Z tego co wiem to moi tak jakby promotorzy w tych serwisach zarabiają z tego po 500zł na miesiąc, ale to już zawodowcy, może Ty też takim będziesz :smiley: .

"nie oczekuje zarobków 500 zł na dzień"

• To na miesiąc jakieś 15k, z dolarka to wątpię tylko wydoić, trzeba by mieć wszystkie bonusy i mieć najwyższą rangę i promować z 1000 userów :lol: , ale i tak wątpię żeby dało radę, jak masz zamiar tyle zarabiać, to zostań pilotem lub kapitanem, ciężko o taki zarobek...

(Adriansiemaszkor1) #8

ups... masz rację, rzeczywiście :(... Ale przecież wielu ludzi tak robi, choć jak wspomniałeś nielegalnie :stuck_out_tongue: