Jak internet najlepszy?Dylemat jaki wybrać

jak internet jest teraz na rynku najlepszy i nie drogi :-o do 40-50zł widziałem w necie multimo za 34zł - 512 taki by był w sam raz porty p2p odblokowane cały czasu no i niedrogi :smiley: teraz mam radiówke 400 pare 50-60kb/s leci ale mam poblokowane porty p2p od 14 do 22 i tu jest lipa :smiley:

Teraz myśle żeby zmienić na coś lepszego ale nie wiem na co dokładnie i proszę o doradzenie :mrgreen:

Neostrada 1Mb/s z umową na 2 lata wychodzi tanio. Ja mam 1Mb/s z Livebox’em na rok i płacę 60 z hakiem.

ej kto ma net z multimo - 512 ???dobre to jest??

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 19:43

neo nie wchodzi w gre!!!bo słyszałem że to lipa lepiej coś innego :slight_smile:

Narzekałem na Neo póki nie kupiłem Liveboxa - dość często zrywało połączenie. Odkąd mam Live - cudo. 100% satysfakcji. W CSS na polskich serwerach ani razu pingu nie miałem powyżej 12.

A co do lipności - ja twierdzę, że chello to lipa.

no ale drogo a na multimo 512 - na 2 lata tanio!!ja nie mam kasy na neta teraz płace za 512 - 30zł ale porty p2p poblokowane!!

Pablo25 , zrozum, ale

to nie wymagaj super cudów

Neo 1mb/s jest za 28 złotych, tylko że to oferta długoterminowa - 2 albo 3 lata.

Poczytajcie sobie dokładnie regulamin Multimo - z tego, co widzę, to po zakończeniu umowy na czas określony dowalają jakimiś kosztami i nie wygląda to już tak fajnie.

:!: Rada to nie kupuj neta z sieci Hyperion. Płacisz dużo a masz mało

Najlepsze i najtańsze to z Neostrady.

jeśli chodzi o multimo to po zakończeniu umowy terminowej, przechodzi się automatycznie do umowy na czas nie określony i wtedy ceny są o wiele wyższe. dlatego trzeba pilnować swoich spraw. ja zamówiłem multimo, odesłałem już umowę i teraz czekam na zestaw instalacyjny, do 14 lutego jeszcze na neo.

ja posiadam internet z dialogu DSL 1mb/s i dziala dobrze. zawsze mam dobry transfer w grach ping nie jest zly (przynajmniej nie laguje), do 35 max (zalezy jeszcze od serwera). Na cene to musisz popatrzec sam->www.dialog.pl