Jak interpretować elementy do usunięcia w Revo Pro?

Witam. Wykupiłem licencję na Revo Pro, ponieważ zachęciła mnie funkcja w tym programie, która pozwala monitorować proces instalacji danego programu, by potem wyczyścić dokładniej wszystkie pozostałości po nim. Znałem ten program z darmowej wersji i jako że mam małe doświadczenie zawsze miałem dylematy co kasować po tym gdy pojawiały się te wytłuszczone elementy przez Revo ](*,) Teraz odinstalowywałem program, który był monitorowany przez Revo, ale pojawiło ok. 100 elementów do usunięcia, z czego z 90% wytłuszczone (nazwy kluczy, które co mogą powiedzieć komuś słabo znającemu się? Nic). Do jasnej ciasnej, Revo monitorował instalację tego programu, więc powinien wiedzieć co można bezpiecznie odinstalować, a nie pytać się mnie. Jeśli ktoś używa tego programu, to prosiłbym by podzielił się opiniami. Dzięki z góry.

Używam i jest ok. Ja klikam na zaznacz i usuwam pozostałości. Nigdy nie miałem problemów po odinstalowaniu jakichkolwiek programów.

Kurp55 nie certolisz się i klikasz tylko zaznacz? Wersja free podczas odinstalowywania podawała informację, że zostaną usunięte tylko wytłuszczone elementy nawet jak się kliknie zaznacz. Wersję Pro mam od niedawna i takiego komunikatu nie wyświetla mi.

Chciałeś informacji jak kto używa. Opisałem jak ja to robię. Mam zaznaczone w zakładce deinstalator utworzenie punktu przywracania systemu i utworzenie kopii rejestru. W zakładce wszystkie programy mam zaznaczone usuń wszystkie pozostałości domyślnie. Aby otworzyć te zakładki klikasz narzędzia i następnie opcje. Do tych informacji nie musisz się stosować.

Punkt przywracania systemu i tworzenie kopii rejestru były zaznaczone. Natomiast nie miałem zaznaczone we wszystkich programach wartość “domyślnie”.

Dzięki za odpowiedź.