Jak komórka, to gdzie?

Dobra, skonczcie te gadke. A powiedzcie co sadzicie o tym:

Simplus

ja już od jakiegoś czasu siedzę na Heyah i uważam, że jest to aktualnie najlepszy pre-paid, najniższe ceny (sms i minuta połączenia w sieci odpowiednio 15 i 60 gr, pozasieć 20 i 80 gr), sekundowe naliczanie, no i darmowa bramka też jest: http://komportal.net/bramka_heyah_bez_limitow.php

a co do tego Simplusa to się opłaca dla telefonu :lol:

Mi chodzi o zestawy z telefonem, prosze o opinie zwiazane z zapodana wczesniej ofertą, oraz podawanie nowych, w miare atrakcyjnych.

Uuu, z telefonem to cięzko, lepiej chyba kupić jakiś tel. na Allegro…

Są słabe telefony, i drogie. W zestawach.

A moim zdaniem to lepiej dać wiecej i kupic nowy. Pzrynajmniej ma sie ta pewnossc co sie kupuje. A co do sieci to wybor jest prosty Heyah albo Idea Faaajnie. Tylko jeszcze niewiem co to jest to " Sami Swoi"

Sami Swoi - telefonia komórkowa operatora sieci PlusGSM, Polkomtela.

Mozna kupić zestaw Sami Swoi, czyli telefon Siemsns A52 z kartą SIM. Standartowy telefon.

Jest teraz promocja, jak dzwonisz do sieci Sami Swoi, to masz rozmowy za darmo, tyle, że musisz przynajmniej dołądowywać 20zł na miesiąc. Ta promoja trwa do konca października.

Taki pre-paid.

Cennik:

W sieci sami swoi - 60gr/min.

poza siecią - 90gr/min

SMS-30gr

Istnieją karty doładowujące 10,20,40 PLN.

Sami Swoi mozna dostać na poczcie, w kioskach.

Zasięg sieci Plus GSM.

Osobiście uważam, ze to niezbyt ciekawa oferta.

http://www.samiswoi.com.pl

Od kilku lat siedze w SimPlusie. Niedawno kupiłem sobie pre-paid Heyah - nie przypasował mi. W SimPlusie aktualnie używam taryfy Team 2, mam tam sekundowe naliczanie (ostanio jak gadałem 2 minuty 11 sekund zapłaciłem 1.32 zł., więc to chyba tanio) i tanie sms-y. Najbardziej z tych wszystkich sieci pasuje mi SimPlus. :smiley: Zobaczymy co będzie później. :lol:

Czyli najgorszy spośród Era, Idea, Plus :stuck_out_tongue:

Czyli drożej niż heyah :stuck_out_tongue:

Osobiście odradzam Plusa i cokolwiek z nim związane. Na Twoim miejscu wybierałbym pomiędzy Ideą a Erą :slight_smile:

Każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście odradzam Idee i Ere.

Każdy chwali swoje :stuck_out_tongue:

Ale podajny stosowne argumenty, jeśli zachwalamy daną sieć.

Cenowo patrząc na wszystkie dostępne Pre-paidy, Simplus jest jednak najdroższy.

A ja polecam też telefon na kartę w sieci Era. Aktywujesz za darmo taryfę Happy i masz smsy za 22gr a minuta rozmowy to 72gr

77gr. Też dobra oferta… Tylko te SMSy z netu…

:frowning:

Jeśli zamierzałbym kupić telefon u któegośz operatorów to interesowałyby mnie następujące rzeczy:

:arrow: cennik

:arrow: zasięg, żebym nie musiał biegać bo jakiś górkach i łapać zasięgu :x

Czyli wybrałbym Erę :twisted:

Ostatnio słyszałem o przypadku, że gość w swoim domu nie miał zasięgu i musiał wychodzić na dwór :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Czy to takie dziwne ??

Nie każdy mieszka w Toruniu :P:P:P:P:P

Chyba raczej wina telefonu, może zasięg gubił :stuck_out_tongue:

To nie było w Toruniu :lol:

fiesta chyba miał na myśl, że w Toruniu zawsze i wszędzie jest zasięg!! :smiley: :roll:

Jak zwykle, temat zostal daleko w tyle. Naprowadzę was:

To była druga możliwość odebtrania jego wypowiedzi. :stuck_out_tongue: