Jak kupić biurko pod komputer?

(Gremski) #1

Witam pytam szczególnie osób które tak jak ja mają dość niewygodnych biurek, a przede wszystkim tych którzy biurka zmieniali kilka razy. Mam krzesło o następujących wymiarach:

Szerokość: 62 cm

Głębokość: 60 cm

Minimalna wysokość: 133 cm

Maksymalna wysokość: 143 cm

Szerokość siedziska: 53 cm

Głębokość siedziska: 47 cm

Minimalna wysokość siedziska: 40 cm

Maksymalna wysokość siedziska: 51 cm

z własnych pomiarów wyszło mi od podłogi do oparć na ręce: max wys 78-78,5 cm, a min bodajże 67,5-68 cm

Biurko ma być do pokoju nie do biura na biurku znajdować się będą: klawiatura, ekran lcd z dość dużą nóżką, tablet wacom, mysz, telefon, stacja dokująca do myszy. Jakby się udało to urządzenie wielofunkcyjne. Biurko bez pierdół typu półeczki, wysuwane blaty, miejsca na monitory i inne badziewie które przeszkadza nogom.

Tak więc pytanie jakie wymiary i wysokość powinno posiadać moje przyszłe biurko do komfortowej pracy. Jak ktoś ma jakieś sugestie co do biurka to będę wdzięczny. NIestety do wydania mam nie więcej jak 250 złociszy.

(system) #2

Parę lat temu najpierw kupiłem komputer, wszystko poustawiałem na kartonach. Potem przez parę dni rysowałem , mierzyłem aż wymyśliłem biurko takie jakie chciałem na miarę. Wybrałem się do stolarza z rysunkiem i mi zrobił. Kosztowało mnie wtedy 200 zł. Pozdrawiam

(Danielm86) #3

ja jednak preferuję z wysuwaną szufladką na klawe i mysz. Swoją drogą najlepiej zawołać majstra i niech pomierzy i uzgodni. Tak to trudno coś doradzić, zwłaszcza że każdy ma inne gusta.