Jak kupić biurko pod komputer?

Witam pytam szczególnie osób które tak jak ja mają dość niewygodnych biurek, a przede wszystkim tych którzy biurka zmieniali kilka razy. Mam krzesło o następujących wymiarach:

Szerokość: 62 cm

Głębokość: 60 cm

Minimalna wysokość: 133 cm

Maksymalna wysokość: 143 cm

Szerokość siedziska: 53 cm

Głębokość siedziska: 47 cm

Minimalna wysokość siedziska: 40 cm

Maksymalna wysokość siedziska: 51 cm

z własnych pomiarów wyszło mi od podłogi do oparć na ręce: max wys 78-78,5 cm, a min bodajże 67,5-68 cm

Biurko ma być do pokoju nie do biura na biurku znajdować się będą: klawiatura, ekran lcd z dość dużą nóżką, tablet wacom, mysz, telefon, stacja dokująca do myszy. Jakby się udało to urządzenie wielofunkcyjne. Biurko bez ■■■■■ół typu półeczki, wysuwane blaty, miejsca na monitory i inne badziewie które przeszkadza nogom.

Tak więc pytanie jakie wymiary i wysokość powinno posiadać moje przyszłe biurko do komfortowej pracy. Jak ktoś ma jakieś sugestie co do biurka to będę wdzięczny. NIestety do wydania mam nie więcej jak 250 złociszy.

Parę lat temu najpierw kupiłem komputer, wszystko poustawiałem na kartonach. Potem przez parę dni rysowałem , mierzyłem aż wymyśliłem biurko takie jakie chciałem na miarę. Wybrałem się do stolarza z rysunkiem i mi zrobił. Kosztowało mnie wtedy 200 zł. Pozdrawiam

ja jednak preferuję z wysuwaną szufladką na klawe i mysz. Swoją drogą najlepiej zawołać majstra i niech pomierzy i uzgodni. Tak to trudno coś doradzić, zwłaszcza że każdy ma inne gusta.